Casper Via A3 Plus Güncelleme Almayacakmış!!!!(Pişmanlık)

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Ahhh ahh taa Iphonelerdan neler konuşur duruma geldik casper sayesinde. Telefonu dışardan getirtip sadece markayı basmakla oluyorsa bu iş bende yurt dışından isimsiz telefon getirtip kendi markamı yazdırayım. Dediğiniz gibi custom romla kendi logomu falanda koyarım satarım. Güncelleme desteği falanda gerek yok. Ne güzel iş vallahi ya ?

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
bu model telefonun bir kere işlemcisi mediatek hiç bir zaman guncelleme getirtmez gelsede sürpriz olur snapdrogon işlemci olsaydı ikisene boyunca hatta üç sene boyunca güncelleme alırdı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

telefon seçiminiz marka olarak xiaomi - huawei - oppo bu markalara yönelin artık adamlar yapıyor

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
bu model telefonun bir kere işlemcisi mediatek hiç bir zaman guncelleme getirtmez gelsede sürpriz olur snapdrogon işlemci olsaydı ikisene boyunca hatta üç sene boyunca güncelleme alırdı.

telefon seçiminiz marka olarak xiaomi - huawei - oppo bu markalara yönelin artık adamlar yapıyor
Aynen öyle. O beğenmediğimiz çin malı telefon üreticileri ne yerlere geldiler. Biz hala yerimizde sayıyoruz. Bizim işimiz çinde üretim kendi markamızı vurmak olmuş sadece. İşin kolayı varken türkler neden üretip uğraşsınlar ki zaten kafasındalar hala

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
reklamı çok olan şey boş şeydir bu konuda xiaomi çok iyi şuan en iyi modeli mi 9t pro modeli fiyat olarak tuzludur ama ıphone samsunga 10 basar

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Google fotoğraflar ve bu tarz uygulamalar zaten fotoğrafları ve videoları direk yedekliyor. Tek sıkıntısı o olsun ?
biliyorumda internet yiyor indirmesi yüklemesi. 15 gb sonrası ücretli.
tam olarak nası yapılıyor tam bilmiyorum. internet yemesi 15 sonrası ücretli olması v.s gibi sebeblerden kullanmam yine de öğreneyim.

eski telefon açılmıyor içinde telefon numaralarım kaldı,simkartta yedekleme yapmamışım telefona yapmışım.bunlar nasıl yedekleniyor Gmaile.
bazı isimler uzun geliyor simkarta telefona yaptım bende gmail vardı,nasıl yedek ve yükleme yapılır bilmiyom.
sadece Rehberi yedeklemek istiyordum bütün telefonu değil.:alala :cay :ok

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Aynen. Bir de buluta yedeklemek istemiyor olabiliriz. :sirit
hd çekimler hatta telefon 4K çekiyorsa 10 dakikası bile 1 GB boyutta oluyor yaw :dangerçok MB tüketiyor 4K çekim

Otg ile haftada bir kere harici usbye yada sd karta yedekleme almakta mantıklı olabilir o zaman
anlık lazım olabliyor ,bugün çok güzel tatil yaptın ailenle foto video çekildin :clap:clap2:mutlu akşama yoruldunuz 1 kahve içip yattınız aaaa bi baktınız telefon bozulmuş nepceksiniz :deli1 sd kart varsa ayar sd olunca sd :ok:cay

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt