Casper Via A3 Plus Android 9 Güncellemesi Alacak mı?

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Merhaba arkadaşlar,

2018 Eylülde ilk çıktığı zamanlar Casper Via A3 Plus cep telefonu aldım. Öncelikle şunu belirteyim gerçekten hiç bir eksiğini görmedim şu ana kadar. Sadece Casper yazılımı biraz daha geliştirse hiç tartışmasız bir telefon olacak. Bilmeyenler için 6gb ram, 64gb rom, yüz tanıma, Helio P60 sekiz çekirdek yapay zeka destekli işlemci, yapay zeka destekli çift kamera, 3000mah batarya( bu telefona az gibi duruyor ama gerçekten yapay zeka o kadar iyi idare ediyor ki ve işlemci yeni nesil bi işlemci olduğu için gerçekten çok başarılı), parmak izi, çentikli ekran(tek hareketle tam ekran oluyor) gibi özellikleri var. Ben alcak arkadaşlara tavsiye ederim. Sadece bilgisi olan varmı diye şunu sormak istiyorum. BU TELEFON ANDROİD 9 PİE güncellemesi alacak mı? Caspera soruyorum ama sadece çalışmalarımız devam ediyor diyo. Ama ne çalışması olduğunu söylemiyor. Yada gelecek yada gelmeyecek diye söyleyemiyorlar. Telefonun tek eksik yanı Casper olması. Bu arada sormak istediğiniz sorular varsa telefonla alakalı sorabilirsiniz. Bilenler varsada konuyla alakalı bana yardımcı olsunlar ??

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu tür firmalar için verebileceğim en iyi cevap, gelirse yüklersiniz demek olacak.
Gelecek güncellemenin sorunsuz olacağının da bir garantisi olmaz.
Büyük firmalarda da sorunlu güncellemeler mevcut oluyor ama en azından üzerinde çalışma yapıp düzeltiyorlar.

Açıkçası politikasını değiştirmediği sürece bu tür telefonlara destek yönünden pek uzun vadeli bakmayın derim.
Gittiği yere kadar gider diyerek kullanın.

Telefonlarla fazla haşır neşir biri değilim ama kişisel izlenimlerim bu yönde. :sirit :hihi

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
Bu tür firmalar için verebileceğim en iyi cevap, gelirse yüklersiniz demek olacak.
Gelecek güncellemenin sorunsuz olacağının da bir garantisi olmaz.
Büyük firmalarda da sorunlu güncellemeler mevcut oluyor ama en azından üzerinde çalışma yapıp düzeltiyorlar.

Açıkçası politikasını değiştirmediği sürece bu tür telefonlara destek yönünden pek uzun vadeli bakmayın derim.
Gittiği yere kadar gider diyerek kullanın.

Telefonlarla fazla haşır neşir biri değilim ama kişisel izlenimlerim bu yönde. :sirit :hihi

Açıkçası bende öyle düşünüyorum ama telefonu aldıktan sonra ufak bir hata güncellemesi geldi. Sonra kendi kendime acaba? dedim. Ordan çok ufakta olsa bir umut ışığı doğdu ama? Normalde telefonu sattıktan sonra bir daha yüzünüze bakmazlardı bu tür firmalar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Açıkçası bende öyle düşünüyorum ama telefonu aldıktan sonra ufak bir hata güncellemesi geldi. Sonra kendi kendime acaba? dedim. Ordan çok ufakta olsa bir umut ışığı doğdu ama? Normalde telefonu sattıktan sonra bir daha yüzünüze bakmazlardı bu tür firmalar.

Casper kendisi mi üretiyor bilmem ama üretmiyorsa eğer, ürettirdiği firmadan güncelleme bekler diye düşünüyorum.
Tıpkı bir zamanlar General Mobile gibi. :oku

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
güncellemeyi unutun derim.

zaten güncelleme konusunda başarısız oldukları için göz önünde bulunamıyorlar.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
İlk çıktığı tarih aldığınız zamana yakınsa yani üstünden 1-1.5 sene geçmeyse yüksek ihtimal gelecektir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt