Case 4U Tanix TX6 4K HDR TV Box Güzel mi ?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
4/32 olarak soruyorsan,iyi sayılır
ROM32GB aslında çok fazladır,ama sen tutup da bir sürü oyun v.s yüklersen o zaman olmaz! yetmez
hatta 64 bile yetmez!

normal sistem olarak 5/6GB yer sen de bazı Apk.ler+Kodi v.s yüklersin olur en fazla 8/10Gb
bu durum da ROM16GB bile olsa iş görür!

RAM4GB olayı biraz "sallamadır" hatta DDR4 derler ama yine hikaye çıkar çünkü bu değerler de RAM takmıyorlar!
DDr4 de +bir şey getirmiyor!

GPU ları çok iyi değildir! genelde işin bu kısmı atlanıyor ama ucuz yollu düşük seviye MALI takıyorlar
maliyet meselesi yani:kiskis

K Çevrimdışı

Kraliçece

Yeni Üye
14 May 2020
1
38
Merhaba arkadaslar ben cihazi yeni aldim ancak netfilix yukluydu seyrettim sonra mause disinda sitede asagiya dogru inmiyordu yeniden yukleyeyim dedim ama simdi cihaz bu uygulama icin uygun degil diyor ve Alice isminde yere girdigimde uygulamalar acilmasi gerekiyormus youtube de izledim ama ben o sayfaya girdigimde tv ye geldigimde ingilizce yukleme yapmam gerektigi yaziyor yardimci olabilirmisiniz

20200514_014338.jpg
20200514_012413.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba arkadaslar ben cihazi yeni aldim ancak netfilix yukluydu seyrettim sonra mause disinda sitede asagiya dogru inmiyordu yeniden yukleyeyim dedim ama simdi cihaz bu uygulama icin uygun degil diyor ve Alice isminde yere girdigimde uygulamalar acilmasi gerekiyormus youtube de izledim ama ben o sayfaya girdigimde tv ye geldigimde ingilizce yukleme yapmam gerektigi yaziyor yardimci olabilirmisiniz

20200514_014338.jpg
20200514_012413.jpg

Uygulamayı nereden yüklediniz? Kendi uygulama mağazasından mı?
Cihazı sıfırlamayı deneyin isterseniz.

H Çevrimdışı

haciia

Yeni Üye
22 Ocak 2021
1
40
Uygulamayı nereden yüklediniz? Kendi uygulama mağazasından mı?
Cihazı sıfırlamayı deneyin isterseniz.
Case 4u tanix x6 ayni. Cihazdan bende aldim netfilik aciyorum ama sayfanin altina bir turlu inemiyorum mause klevye kumanda hic biri inmiyor cozumunu bulabildinizmi olmuyorsa hihazi geri iade edecegim bilgi verirseniz memnun olurum

O Çevrimdışı

olcaytoergun

Yeni Üye
23 Ocak 2024
1
50
Arkadaşlar bu tanix x6 cihazın,prjinal adapteri kayboldu rica etsem şu üzerindeki yazıları gösteren adaptör resmini yollayabilirmisiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt