CANON EOS M50 Hayatımda Sahip Olduğum İlk Makinem

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Eve gittim bir değişik isim konuşuyolar, sahiplenmişler valla. Babür müydü o robotun adı, konuşuyor olsa öyle aileden sayacaklar :hihi

Bir ara mutfak tarafından ''Kız Şapşik'' diye bir ses geldi.
''Anlamadım?'' dedim.
''Sana demedim'' dedi

Lan evde iki kişiyiz zaten :kop

Robotla konuşuyormuş :kiskis

Halısız haritaladığımız mutfağa halı serince ortada şaşkın şaknın gezmiş bir süre, onu görünce kendisine ''kız şapşik ne dolanıp duruyorsun temizlesene'' demiş :kiskis

Yani ben bu temizlikçinin canlısınınevimize geldiğini düşünmekistemiyorum
:kop

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Bir ara mutfak tarafından ''Kız Şapşik'' diye bir ses geldi.
''Anlamadım?'' dedim.
''Sana demedim'' dedi

Lan evde iki kişiyiz zaten :kop

Robotla konuşuyormuş :kiskis

Halısız haritaladığımız mutfağa halı serince ortada şaşkın şaknın gezmiş bir süre, onu görünce kendisine ''kız şapşik ne dolanıp duruyorsun temizlesene'' demiş :kiskis

Yani ben bu temizlikçinin canlısınınevimize geldiğini düşünmekistemiyorum
:kop
Ablam efsane ya :haha1

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Valla bugün dedim ne mükemmel havaydı, ne vardı bugün gitseydik. :hmm

İnşallah hafta sonu da öyle olur, bakalım görelim ?
Abi bu gün 3 kargo, dolaştık, Bacanakların tükkana uğradık bir ton iş vardı onları hallettik akşamüstü dönebildik.
Yarın da malum toplantı var, son 2 dosyam kaldı onları da yazınca ben zaten yatmaya kaçar.

Cumartesi pazar o nedenle temenni ediyorum hava güzel olsa da salsak kendimizi doğaya :clap

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Abi bu gün 3 kargo, dolaştık, Bacanakların tükkana uğradık bir ton iş vardı onları hallettik akşamüstü dönebildik.
Yarın da malum toplantı var, son 2 dosyam kaldı onları da yazınca ben zaten yatmaya kaçar.

Cumartesi pazar o nedenle temenni ediyorum hava güzel olsa da salsak kendimizi doğaya :clap
Kordon da cam gibiydi. Güzel anlar yakaladım :hihi

Cumartesi pazar deme hiç, cumartesi hava güzelse hemen gidiyoruz, hemde kahvaltıyı orada yapıyoruz, hiç ben geç yattım ama yeaaa deme. Kahvaltı dediysek 7'de değil elbette :hihi

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
IMG_8252.jpg
IMG_8261.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt