Canlı yayında rezalet anlar

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Hiç şaşırmadım, Ertem Şener varsa zaten seviyeyi tahmin etmeye gerek yok. Sanki tv'de değil de kahvede tartışıyolar. Bir de burada Bülent Uslu vardı Beşiktaş tirbünlerinden çıkma. O varken daha çok tartışma oluyordu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hiç şaşırmadım, Ertem Şener varsa zaten seviyeyi tahmin etmeye gerek yok. Sanki tv'de değil de kahvede tartışıyolar. Bir de burada Bülent Uslu vardı Beşiktaş tirbünlerinden çıkma. O varken daha çok tartışma oluyordu.
Bu tartışmayı geride bırakmış artık ,yan yana otursalar birbirlerine gireceklermiş neredeyse ,iyi ki küfür etmemişler birbirlerine o hınçla :)

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
İşin gerçeği ben izlemem bu programları bir tek maçlardan sonra trtspora bakıyorum ,bunu da odatv4'ü okuyunca gördüm ve dinledim :)
Valla ben de çok izlemiyorum, sadece denk gelmişti. Trt Spor'da Nihat Kahveci, Fırat Günayer veya Ergin Aslan denk gelirse bakıyorum. Bir de Güldür Güldür dışında tv izlemiyorum zaten :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Valla ben de çok izlemiyorum, sadece denk gelmişti. Trt Spor'da Nihat Kahveci, Fırat Günayer veya Ergin Aslan denk gelirse bakıyorum. Bir de Güldür Güldür dışında tv izlemiyorum zaten :)
Koskoca adamların birbirlerine "hırsız" deyip hakaret etmeleri utanılacak durum,acaba bilerek mi yapıyorlar bunları ,mesela reyting gibi,insanın aklına da gelmiyor değil hani :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
şov yapıyorlar herşey reyting için :kiskis

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Lan kun deseler küfür etseler daha mı saygısızca olacaktı. Orda birbirini dinlemeyen en önemlisi karşısındaki insanın düşüncesine saygı göstermeyi bilmeyen iki dangoloz var. Bundan büyük saygısızlık yok. Böylelerini ne tv ye çıkaracaksın ne de izleyip prim vereceksin.

Puzik Çevrimiçi

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Fenerbahçeliyim, kimse tescilli resmi şampiyonluğumuza laf edemez. İşin başka tarafı bu iki adam ve Ertem Şener. Amaçları gündem olmak, bu tip olaylar 90larda 2000’lerin başında tutuyordu lakin sene olmuş 2021 bize de mi lolo??? Umuyorum Rtük bu ve benzeri tiplere önlem alır, programa değil önce yorumcularına ekrana çıkma yasağı koyar, program devam ederse bu tür saygısız davranışa, moderatörüne bu cezayı koyar. Para cezası ve kapatmak çözüm değil. Bu gibi davranışta bulunan herkes ekranlarda yasaklansın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt