Çamaşır makinesi tahliye kapağı kapanmıyor boşluk kalıyor

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
179
22
Merhabalar tahliye motorundan garip ses gelince bir şey mi kaçtı diye bakayım dedim açtım sonra kapatamadım açarken kırılsa fark ederdim kırılmadı da kapak da gelmedi tel toka sıkışmış ne açılıyor ne kapanıyor şuanda nasıl yapabilirim ben bunu garantisi de var

Altta şöyle bir boşluk kalıyor ve yamuk kapak tam oturmuyor takamadim bir türlü

Servisi çağırdım bu durum kullanıcı hatasına girmez herhalde para almaya çalışmazlar dimi

Son düzenleme:
DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Tahliye motoruna, hortumlarına çamaşır makinasının altından ulaşabilirsiniz. Bana sorarsanız garantisi varsa servisi çağırın kullanıcı hatası olan bir durum yok burda.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
179
22
Tahliye motoruna, hortumlarına çamaşır makinasının altından ulaşabilirsiniz. Bana sorarsanız garantisi varsa servisi çağırın kullanıcı hatası olan bir durum yok burda.
Valla baktım altına klips pense girmeyecek yerdeydi bide elim kolum çarpar kırar deviririm dedim bıraktım servisi aradım bir senelik makine altı sıfır gibi ona çok şaşırdım

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
179
22
Servis geldi çok hızlı bir şekilde ve çok hızlı yaptı gitti 5dk sürmedi pense ile tuttu bir çekti geldi zaten içindekileri alınca kapakta kapandı sorun kalmadı ben kırılır diye zorlayamamıştım hiç umursamadı valla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri