Çamaşır makinesi için yardim

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Üstadlar slm memlekette annemin yanindayim.Annemin çamaşır makinasında bir özellik hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

Makinayı herhangi bir programda çalıştırmak için başlat yapıyorum.Annem yıkama işlemi başlamışken beklet yapıp çamaşır ekleme yapılıp yapılmadığını sordu.Sizlerden net bilgi alacigimi düşündüm.Yardimci olursanız sevinirim.Makinanin resimleri ektedir.

IMG_20190820_133424.jpg
IMG_20190820_133422.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selam,
bu model cihazlarda kullanılan su basınç parçası eğer makine suyun taşacağı kapaktan döküleceğini düşünerek kapağı açmıyor, bazı vestel modellerde suyun miktarına göre kapağı açıyor

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
selam,
bu model cihazlarda kullanılan su basınç parçası eğer makine suyun taşacağı kapaktan döküleceğini düşünerek kapağı açmıyor, bazı vestel modellerde suyun miktarına göre kapağı açıyor
Peki başladıktan hemen sonra bu işlemi yani su daha yeni dolarken acmiyormus bu işlem tam olarak nasıl olmalı makina çalışırken mi direk acmaliyiz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Peki başladıktan hemen sonra bu işlemi yani su daha yeni dolarken acmiyormus bu işlem tam olarak nasıl olmalı makina çalışırken mi direk acmaliyiz
Ekleme yapamazsınız yeni tip yani üst segmentte açma olanağı var, çok isterse fişi çekip bekliyebilir ama o zamanda bazı makineler kaldığı yerden devam ederken bazıları başa alıyor, yine 2 dk bekleme kaidesi mevcuttur

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt