Çamaşır makinemin psikolojik sorunları var

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
Merhabalar bir haftadır başına gelenler herkes öğrendi artık grupta makine mefta oldu yeni makine aldık yeni makine aldıktan sonra eski makine iyice zıvanadan çıktı anlam veremiyorum sürekli farklı sorun çıkarıyor kendi kendine düzeliyor bazen daha çok bozuluyor düne kadar tahliye pompasi çalışmıyordu bir anda çalışmaya başladı şimdi de durmuyor aldığı suyu direk atıyor
video:

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
At beni çöpe diye yırtınıyor, emekli et beni diyor, masa olarak kullan, tamburumdan soba yap ama gözünü seveyim düş yakamdan diyor kısaca. Yenisini de almışsın hala kullanmaya çakışıyorsun, zıvanadan çıkmış

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
At beni çöpe diye yırtınıyor, emekli et beni diyor, masa olarak kullan, tamburumdan soba yap ama gözünü seveyim düş yakamdan diyor kısaca. Yenisini de almışsın hala kullanmaya çakışıyorsun, zıvanadan çıkmış
Sigorta dan para talep ettim şimdi expertiz falan gönderirler diye atmıyorum bide aldım makine ama gelmedi çamaşırlar da birikti iyi kötü biraz çevirse yetecek onuda yapmıyor artık

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sigorta dan para talep ettim şimdi expertiz falan gönderirler diye atmıyorum bide aldım makine ama gelmedi çamaşırlar da birikti iyi kötü biraz çevirse yetecek onuda yapmıyor artık
Önemli kıyafetleri eski usül elde yıkamak yeni makine gelene kadar çözüm olabilir. tekrar geçmiş olsun.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Pardon arkadaşlarim olayın bu yönünü bilmeden yazdım hoş benimki espri anlamındaydi çokça.

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
Ne tip bir sigorta bu bilgi verebilir misiniz?
Evi alırken banka sigorta yaptırmış dı eşyalar da dahil bozulunca hasar kaydı bildiriyorsun ücretin bir kısmını karşılıyorlar elektrikli süpürge bozulmuştu fakir Veyron aldım 200 300 e falan geldi gerisini onlar karşıladı bozulan süpürgeye de 950tl tamir masrafi çıkarmıştı yetkili servis ben 900e üst modelinin sıfır aldım ama eskisine de internet den motor sipariş edip takıcam 200tl falan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt