Çamaşır Makinelerinin Kadınlardan Çektikleri | Tavsiye Forumu

Çamaşır Makinelerinin Kadınlardan Çektikleri

command_4 

Aktif Üye
19 Nisan 2019
93
35
saat: 1:30. hayat gecenin sessizliğine karışmışken, banyodan hunharca bir gürültü geliyordu. korkuyla kalp atışlarım hızlanmıştı. hızlı ve tedirgin adımlarla banyonun yolunu tuttum. usulca kapıyı açtım. çamaşır makinemiz beni artık salın dercesine kendisini banyo mobilyalarına vuruyordu. iki elimle sanki son defa sarılan bir sevgili edasıyla çamaşır makinemi yerinde tutmaya çalıştım. ben sarıldıkça o daha çok çırpınıyordu.

programı iptal ederek makinemi sakinleştirmeye çalıştım. kapağını açması için onu biraz yanlız bıraktım. sakinleşti. kapağını açtığımda aburcubura doymak bilmeyen bir çocuk gibi 7 kiloluk makineye neredeyse 20 kilo çamaşır tıkıştırılmıştı sevgili eşim tarafından.

sıkma programında acılar içinde çırpınan makinemin duygularını çok iyi anlıyordum. hemen çamaşırların yarısından fazlasını boşaltıp durulama programını çalıştırım. o artık daha mutluydu. o sakince su almaya başlarken, banyonun kapısını usulca kapatıp bayramı bekleyen çocuk edasıyla programın bitmesini bekliyordum.
 

Pitbull 

Bronz Üye
6 Temmuz 2020
303
40
Bu soruna dur demek aslında kolay. Nasıl artık alt segment çm de bile su seviye prosetatı var ise şu çamaşır ağırlık sensörüde konulabilir. Ağır geldiğinde cihaz çalışmayacak. Bu sorundan dolayı bilgisiz kullanıcıların bazı markaları karaladıkları oluyor. Suçlu tüketici olmasına rağmen, makine üreticiye şikayet ediliyor. Ey üreticiler duyun sesimi şu ağırlık sensörü artık tüm makinelerde olmalı ki tüketici, yav şu marka makine aldım yerinde zıplamıyor hoplamıyor desin. TV de yaptığınız reklamlara gerek dahî kalmaz bunu bilin.
 

Umut Barış 

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
14,505
Fazla su çeken çamaşıra, ya fazla miktarda çamaşıra yüksek sıkma devri ayarlamazsınız olur biter.
1 Dolar 1 TL değil, üreticiler de eski üretici değil. Konu kapanabilir. :kiskis
 

aykuttt 

Aktif Üye
14 Şubat 2019
59
34
Kadınlar tek seferde çamaşırların hepsini atarak bu acıya (çamaşır yıkama) son vermek istiyorlar. 😂
 

Benzer konular

Üst