Buzdolabı Önerisi.

B Çevrimdışı

burake07

Yeni Üye
15 Nis 2019
26
32
Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum,

Yeni bir buzdolabı alma ihtiyacım doğdu eskisi çalışmaz vaziyete geldiği için. Mümkün olduğunca kısa sürede bir seçim yapmam lazım o nedenle yardıma ihtiyacım var.

3500 - 5000 TL aralığında 550 lt den az olmayacak bir dolap lazım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

iyi günler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum,

Yeni bir buzdolabı alma ihtiyacım doğdu eskisi çalışmaz vaziyete geldiği için. Mümkün olduğunca kısa sürede bir seçim yapmam lazım o nedenle yardıma ihtiyacım var.

3500 - 5000 TL aralığında 550 lt den az olmayacak bir dolap lazım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

iyi günler.
Listenin en basına ekle Samsung RT62K7040WW

2 Yıldır kullanıyoruz cok basarılı, dusuk hacımlı buzdolaplarına nazaran kompresor sesı 1 tık fazla. ( Buzdolabına 2-3mt yaklasınca duyulabılecek bır ses.)

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Panasonic Kompresör kullanılarak tam inverter mantığıyla üretilmiş SHARP bu listede öncelikli olsa da, Servis hizmetleri konusunda çok da iç açıcı geri dönüşler olmamasını gözardı etmemek gerekir.

Bu koşullarda yine tam inverter mantığıyla üretilmiş SAMSUNG buzdolabı tercih etmek, LG nin Türkiye pazarından çekilme kararı (Beyaz Eşyada) ve diğer markaların da Türkiye pazarlarında çok yaygınlaşamamaları nedeniyle daha makul bir seçenek gibi duruyor.

Servis konusunda kendinizi garantiye alabiliyorsanız SHARP, ''Uğraşamam ben çözüm üretmeye çalışmakla'' diyorsanız kesinlikle SAMSUNG :ok
Ustam acaba düşünceniz aynı mı? Buzdolabı almayı düşünüyorum Samsung ve Sharp arasında gidip geliyorum. İklimsa güvencesi adı altında satılıyor Sharp buzdolapları. Sizin bahsettiğiniz sıkıntılı servis İklimsa mıydı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt