Büyük Çekiliş Başladı | 10 Kişi 5 TB OneDrive Kazanacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bulut hesabı hakkında biraz daha bilgi verirseniz iyi olur

Kendi admin panelinizden bahsetmişsiniz

Bulut alanı sizin domainlerin altında mı açılacak yoksa direk one drive mı vereceksiniz

Sizin domainlerin altında ise ömür boyu kullanım ve kvkk hakkın da nasıl bir garanti verebiliyorsunuz

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
379
Bulut hesabı hakkında biraz daha bilgi verirseniz iyi olur

Kendi admin panelinizden bahsetmişsiniz

Bulut alanı sizin domainlerin altında mı açılacak yoksa direk one drive mı vereceksiniz

Sizin domainlerin altında ise ömür boyu kullanım ve kvkk hakkın da nasıl bir garanti verebiliyorsunuz

Cevaplar için şimdiden teşekkürler
Elbette, memnuniyetle.

Tamamiyle Microsoft'un bir hizmeti. Tek farkı sonunda hotmail outlook değil de bizim uzantımız var.

Microsoft'un kullanım politikası ve KVKK uygulaması geçerlidir. Bunun detaylarını da Microsoft'un sitesinde bulabilmek mümkün.

Hizmetimiz diğer tüm Microsoft hizmetleri gibi kalıcı olacaktır. Mücbir sebep durumları istisnadır.

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
151
48
20201025_135051.jpg

Çekiliş için teşekkürler... Youtube kanalınıza üye oldum...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
güvenlik açığı var konu kapanmalı kendi hesabından paylaşım yapacak dosya yüklemenize izin verecek aynı zamanda yüklediğiniz herseyi görebilecek indirebilecek ana hesap sahibi kendisi olduğu için kontrol onda olacak veri gizlliği yok kişiye özel hesap değil konu kapanmalı Sota Sota

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
379
güvenlik açığı var konu kapanmalı kendi hesabından paylaşım yapacak dosya yüklemenize izin verecek aynı zamanda yüklediğiniz herseyi görebilecek indirebilecek ana hesap sahibi kendisi olduğu için kontrol onda olacak veri gizlliği yok kişiye özel hesap değil konu kapanmalı Sota Sota
Az bilip çok söylemek ne acı bir huydur.

Kişiye özel olarak hesap açılıp teslim edilecektir. Nasıl ki size ait bir Microsoft hesabını başkası göremiyorsa bunda da aynı durum söz konusu. Gereken tüm açıklamaları konu metninde bulabilmek mümkün. Eskilerin deyimiyle "selam verip borçlu çıkmak" gibi bir niyetim yok. Konunu insicamını bozanların ceza almasını/uyarılmasını talep ediyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Az bilip çok söylemek ne acı bir huydur.

Kişiye özel olarak hesap açılıp teslim edilecektir. Nasıl ki size ait bir Microsoft hesabını başkası göremiyorsa bunda da aynı durum söz konusu. Gereken tüm açıklamaları konu metninde bulabilmek mümkün. Eskilerin deyimiyle "selam verip borçlu çıkmak" gibi bir niyetim yok. Konunu insicamını bozanların ceza almasını/uyarılmasını talep ediyorum.
Microsoft Admin hesabımızdan tahsis edilecektir diyorsunuz hesap sahibi siz olduğunuza göre admin hesabı sizin ben yanlış mı anladım kişiye özel one drive hesabı olsa tamam kazanan kişilere ücretini ödeyip bulut hesabı alıyorsanız sorun yok sorun kendinize ait olan hesabı paylaştığınızı yorumladım one drive kişiye özeldir e-posta hesabına bağlıdır sen benim uzantım olacak diyorsun benim admin hesabımdan 5 tb vereceğim diyorsun bu nasıl kişiye özel oluyor ? senin hesabın senindir cezalandırma diyorsun ceza kesilecek bir durum yok ama senin cezalandırılman lazım haklısın belki ben seni anlamadım konu anlamsız geldi bana sen sistemi anlat onedrive hesabına erişim nasıl olacak giriş nasıl yapılacak microsoft hizmeti eee ama Tamamiyle Microsoft'un bir hizmeti. Tek farkı sonunda hotmail outlook değil de bizim uzantımız var diyorsun microsoft var ama görünmüyor kimsin nesin siten nerde sana nasıl güvenelim onları anlat sistemi anlat ben birşey anlamadım cahil bir vatandaşım bilgelendir beni bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşın verdiği sistemin anlatımı burada ben böyle anladım ?

Ekran-Alintisib1a66596f533fcef.png

link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
379
Microsoft Admin hesabımızdan tahsis edilecektir diyorsunuz hesap sahibi siz olduğunuza göre admin hesabı sizin ben yanlış mı anladım kişiye özel one drive hesabı olsa tamam kazanan kişilere ücretini ödeyip bulut hesabı alıyorsanız sorun yok sorun kendinize ait olan hesabı paylaştığınızı yorumladım one drive kişiye özeldir e-posta hesabına bağlıdır sen benim uzantım olacak diyorsun benim admin hesabımdan 5 tb vereceğim diyorsun bu nasıl kişiye özel oluyor ? senin hesabın senindir cezalandırma diyorsun ceza kesilecek bir durum yok ama senin cezalandırılman lazım haklısın belki ben seni anlamadım konu anlamsız geldi bana sen sistemi anlat onedrive hesabına erişim nasıl olacak giriş nasıl yapılacak microsoft hizmeti eee ama Tamamiyle Microsoft'un bir hizmeti. Tek farkı sonunda hotmail outlook değil de bizim uzantımız var diyorsun microsoft var ama görünmüyor kimsin nesin siten nerde sana nasıl güvenelim onları anlat sistemi anlat ben birşey anlamadım cahil bir vatandaşım bilgelendir beni bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşın verdiği sistemin anlatımı burada ben böyle anladım ?

Ekran-Alintisib1a66596f533fcef.png

link
Öncelikle askerlik arkadaşı değiliz, sanal dünyada da sosyal mesafeyi korumakta fayda görüyorum. Kimsin necisin vesaire bunlar mahalle ağzıdır ne ben kimseye böyle yaklaşırım ne de kimsenin böyle rahat konuşmasına müsaade ederim.

Nihayetinde burada bir hediyeleşme var, hoşunuza gitmiyorsa katılmayabilirsiniz, zorunlu değil.

Söylediğiniz şeyle hiçbir ilgisi yok. Kendi alanımı paylaşırsam bu kişiye özel olmaz. Link verdiğiniz şeyde kişi kendi alanını paylaşıma açmış. Bu hizmette salt OneDrive değil kişiye özel bir Microsoft hesabı hediye ediliyor. İkisi çok farklı bir şey. Bunu konuda izah ettim.

Yönetim bu tür nahoş durumlara müdahale etmeyecekse konuyu kapatacağım. Selam verip borçlu çıkmak niyetinde değilim. İyi niyet istismar ediliyorsa veya buna müsaade ediliyorsa insanın kendini yormasının bir kıymeti harbiyesi bulunmuyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Öncelikle askerlik arkadaşı değiliz, sanal dünyada da sosyal mesafeyi korumakta fayda görüyorum. Kimsin necisin vesaire bunlar mahalle ağzıdır ne ben kimseye böyle yaklaşırım ne de kimsenin böyle rahat konuşmasına müsaade ederim.

Nihayetinde burada bir hediyeleşme var, hoşunuza gitmiyorsa katılmayabilirsiniz, zorunlu değil.

Söylediğiniz şeyle hiçbir ilgisi yok. Kendi alanımı paylaşırsam bu kişiye özel olmaz. Link verdiğiniz şeyde kişi kendi alanını paylaşıma açmış. Bu hizmette salt OneDrive değil kişiye özel bir Microsoft hesabı hediye ediliyor. İkisi çok farklı bir şey. Bunu konuda izah ettim.

Yönetim bu tür nahoş durumlara müdahale etmeyecekse konuyu kapatacağım. Selam verip borçlu çıkmak niyetinde değilim. İyi niyet istismar ediliyorsa veya buna müsaade ediliyorsa insanın kendini yormasının bir kıymeti harbiyesi bulunmuyor.
katılmaya niyetim yok ben düşüncemi yazdım neden alındınız kötü birşey yazmadım tabiki dileyen katılır yalnız çekilişi admin Sota Sota hocam yapar yada onay verebilir herkes kafasına göre çekiliş başlatamaz Sota Sota hocam onaylar duyuru yapar ondan sonra çekilişi kendi yönetim paneli üzerinden Sota Sota hocam yapar senin çekilişin korsan çekiliş bende çekiliş yapmak istiyorum ama Sota Sota hocam tarafından adres bilgisi gelmediği için yapamıyorum yapmıyorum yönetim olabilir dediği için çekiliş konusu açılamaz korsan çekiliş olmaz sahi yönetim nerde açıklama bekliyorum bu çekiliş yasalmı Sota Sota hocam onay verdi mi bu çekilişe nohoş durum falan derkeken amacım forum üyelerini bilgilendirmek sadece kardeş ben sana hakaret etmedim kötü birşey yazmadım anlamadığım yerleri eksik gördüğüm yeri yazdım sen benim ban yememi uyarı almamı istiyorsun art niyetli bir yaklaşımın var bir soralım yazdıklarımda kötü birsey varsa beni adminler banlasın engelesin Sota Sota hocam A Adem Helvacı hocam Umut Barış Umut Barış hocam ban uyarı alacak birşey mi yazdım ben konu sahibi arkadaş açtığı çekiliş konusunu sorguladığım için ban yememi uyarı almamı istiyor sizce haklımı haklı ise gereğini yapın lütfen

Güzel düşüncen için teşekkür ederim.
Lakin çekilişi üyenin başlatabilmesi mümkün değil.
Admin Kontrol Paneli üzerinden çekiliş düzenliyorum.

Ürün bana gönderilir. Gerekli kontrolden sonra
Sponsor gostermek kaydiyla çekilişi başlatırız. (Şartlarında belirleyebilirsiniz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt