metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar.
Lise biyoloji dersinden hatırladığım kadarıyla fotosentez için yaprak gerek
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sırf alt sepet 450 lira.
Yaklaşık on yıl kullandığımız Siemens bulaşık makinesi iki sene kadar önce bozuldu. Su sayacını değiştirdiler 210 lira. Aynı parça Arçelik'te 38 liraydı. Kapağın altındaki lastik yırtılmıştı. Dedim altı üstü bir metrelik lastik değiştirelim. 400 lira istediler. Allah'tan su kaçırmıyordu kalsın dedim.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Yeni konu acmak istemedim bende bulaşık makinesi alacagim

Marka model onemli degil.onemli olan f/p kaliteli ve fahada onemlisi satis sonrasida f/p olan urunler tercihim
Simdiden teşekürler

S Çevrimiçi

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439

Marka model onemli degil.onemli olan f/p kaliteli ve fahada onemlisi satis sonrasida f/p olan urunler tercihim
Simdiden teşekürler

Şu dönem için performans/fiyat oranı en iyi modellerden biri6 programlı Grundig GDF 6502 bence. İki tane aldık, çok memnunuz.

Ağustos'ta 1800 liraya aldık. Geçen gün 2000 liraya bir tane daha aldık, bonus ve indirim ile 1775'e geldi. Emsalleri ile en önemli farkı fırçasız motoru ve görece sessizliği. 5 programlı klasik motorlu modeli daha pahalı.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35

Simdiden teşekürler
1 ay önce regal 2 programlı aldım 1160tl ye. daha sonra 1050 tl kadar düştü. şu an 1500 tl hepsiburada da. takip etmek gerek kesin düşer. kimse 2 programlıya o parayı vermez.
2 program işinize yararsa tabi.

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
Bende Vestel bulaşık makinası var. 301 modeliydi diye hatırlıyorum. Tek şikayetim ekonomik programlarda temiz yıkamıyor oluşuydu. Bu nedenle hep en uzun yıkama programında yıkıyoruz ve tablet de platinum vs gibi tablet kullanıyoruz. Diğer tabletler tam erimiyordu belkide tabletin bayatlaması olabilir ama 2-3 farklı tablet denedik aynı sonuç verdi. Kısa ve ekonomik programlarda aynı zamanda bardaklarda sarı lekeler de kalıyordu. Servis bardaklar eskidir deyip geçiştrdi açıkcası. Ama şuan iyi bir tablet ve 70 derece programda temiz yıkıyor sorun yaşamadık.

O Çevrimdışı

omergenc23 

Yeni Üye
18 May 2018
25
40
Iyi günler arkadaşlar. 13 yıllık emektar Ariston bulaşık makinem temiz yikamama şikayeti ve beraberinde gelen parçası yok,düzelmez gibi servis yorumlarından sonra bulaşık Makinesi bakmaya başladım.yerli makine alacağım. Arçelik ve Grundig bakıyordum ama bugün Vestel in bir cihazı indirime girmiş onu gördüm. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz veya etmezsiniz. Şimdiden teşekkürler
Grundig gdf 6502 (2250Tl)
Arçelik 6344 (2400)
Vestel bm 502(1950 tl)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt