TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
kendim evimde finlux 3 programlı bm var hanım gayet memnun genelde üretim lerin hepsi aynı donanım üzerine yapıldığı için bir sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum. ek garantiyi tavsiye ediyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,453
4 sene Samsung. 1 yil olmadi vestel kullaniyorum.

Aralarindaki tek fark Samsung daha sessiz calisiyordu.

vestelin surkulasyon pompasini makinanin kasasina yaptığı darbe sesini yan odadan duyorum.
onun haricinde 4/4 makine.
Vestel BM 502.

O Çevrimdışı

oates55

Aktif Üye
13 Kas 2018
55
53
Aslında seg alacaksam gg de 1250 5 program li 75tl puanıyla gri renk var onu alabilirim yada suanda yüzde 8 indirimli Altus 5 program 1185 artı 75tl puanlı var ikisi arasında kaldım
selamlar altus %8 indirimi bulamadım 1185 yardımcı olabilirmisinz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

18 yıllık arçelik 6030 bulaşık makinasını değiştirme zamanım geldi.2 yıldır bardaklarda leke bırakıyor.hesaplı bir makina bakıyorum.vestel veya altus gibi.

Son düzenleme:
(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
selamlar altus %8 indirimi bulamadım 1185 yardımcı olabilirmisinz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

18 yıllık arçelik 6030 bulaşık makinasını değiştirme zamanım geldi.2 yıldır bardaklarda leke bırakıyor.hesaplı bir makina bakıyorum.vestel veya altus gibi.
Sanırım dün son gündü GittiGidiyor Teknosa mağazasındaydi

S Çevrimdışı

selimsagol

Yeni Üye
21 Şub 2018
13
Yeni konu açmaktansa buradan devam edelim diye düşünerek yazıyorum. Vestfrost VF BM 5001 hala çok uygun fiyatlı ve 5 programlı olması da cezbedici görünüyor. Vestel BM 301 den daha ucuz ve daha fazla programı var. Tavsiyeniz nedir? Alınabilir mi? A Ado

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yeni konu açmaktansa buradan devam edelim diye düşünerek yazıyorum. Vestfrost VF BM 5001 hala çok uygun fiyatlı ve 5 programlı olması da cezbedici görünüyor. Vestel BM 301 den daha ucuz ve daha fazla programı var. Tavsiyeniz nedir? Alınabilir mi? A Ado
aynı motor, aynı kazan, aynı plastik aksam, aynı gövde, aynı tasarım, eee daha ne kaldı geriye :)
bide uzatmalı garanti yaparsın rahatına bakarsın

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510
Merhaba ortalama 2000 TL bulaşık makinesi alacağım inox olmasını istiyor eşim tavsiyeniz nelerdir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt