D Çevrimdışı

Darkgod

Yeni Üye
3 Şub 2018
24
Samsung bulasik makinam kendi hatamiz yuzunden kapak gonyesini bozduk.
kapak icin ciddi rakam istenince
severek kullandigimiz makinamizdan vazgecip

vestel bm502 aldim 8ay once 1209tl
yogun sekilde kullaniyoruz gayet memnunuz.
kasiklik bolumu sepet olarak ayri istedigin yere koy.
tek olumsuz yani ac kapa botunu manuel.
program bittiginde elle kapatmaniz gerekiyor.

502 modelini ben çok beğendim ve fakat bütçemiz buna el vermiyor. 1300 TL civarında Media Markt ta teşhiri var, İnternet üzerinden alınabilir belki 1500-1600 civarında. Fakat n11 gibi sitelerde ki satıcıları pek gözüm tutmadı. Bir şekilde sonunda belki servis çağrısı açıyorlar veya actırıyorlar ama mağdur insan çok. Kimisi kurulum ücreti vermiş kafam biraz karışık o nedenle.

Ö Çevrimdışı

Özaltay

Yeni Üye
1 Kas 2018
39
35
Bende bulaşık makinesi bakıyorum.
Buzdolabı ile uyumlu olsun diye Samsung bakıyordum ama yorumlarda vasat olduğunu gördüm.
Bosch tavsiye ettiler, 4-5 programlı inox 1800-1900₺ bandında.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Perşembe günü A101'e 4 programlı Seg geliyor, fiyat konusunda tercih edilebilir. Bin lira...

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
video yu izledin mi :sirit
Hocam peki bu ürünlerde acaba önerdiğiniz marka var mı ? Beko marka makinem var quick and shine diye bir marka öneriyor 90 TL ye satıyor kendisi, aynı marka n11 de filan 50TL ye var, daha uygun markalar da var, dikkat etmemiz gereken bir şey var mı acaba ? A Ado hocam ?

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Yanlış Bölüme Konu Açtınız. Konu Dogru Yere Tasınmıstır.
Arkadaşlar bulaşık Makinesi almayı düşünüyorum Uygun fiyatlı tabi beni yormayacak ilerde keşke demek istemecegim bir marka model önerilerinizi bekliyorum Vestel servis ikinci planda benim için Bizim buradaki Vestel servisini pek beğendiğim söylenemez ona ayrı bir konu gerek şimdiden teşekkürler

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
A101'e gelecek olan SEG marka bulaşık makinesi fayda fiyat ürünü ama Vestel ile güzel anılarınız olmadığına göre bu tavsiyem ne kadar faydalı olur bilemem...

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Aslında seg alacaksam gg de 1250 5 program li 75tl puanıyla gri renk var onu alabilirim yada suanda yüzde 8 indirimli Altus 5 program 1185 artı 75tl puanlı var ikisi arasında kaldım

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Günaydın;

Söz konusu Bulaşık Makinesi olduğu için sevgili Domestos Domestos a kesinlikle katılıyorum.

Bulaşık makinelerinde VESTEL üretimi ürünlerde sorun yaşamazsınız.

Çamaşır makinesi olsa model bazında değerlendirir ve ''Amannnn'' deriz lakin Bulaşık da sorun olmaz.

Kurulum haricinde servis ile pek işiniz de olmaz (İstisnai durumları hatırlatmama gerek yok sanırım) o nedenle kurulumdan sonra 5-6 yıl boyunca servis yüzü görmeyeceğinize göre alacağınız makinenin SEG olmasında da sakınca olmaz diye düşünüyorum.

Yine de kendimizi garantiye alıp +4 yıl garanti yaptırmanızı da öneriyorum size :ok

(Beyaz) Çevrimdışı

(Beyaz)

Aktif Üye
23 Haz 2018
143
44
Günaydın;

Söz konusu Bulaşık Makinesi olduğu için sevgili Domestos Domestos a kesinlikle katılıyorum.

Bulaşık makinelerinde VESTEL üretimi ürünlerde sorun yaşamazsınız.

Çamaşır makinesi olsa model bazında değerlendirir ve ''Amannnn'' deriz lakin Bulaşık da sorun olmaz.

Kurulum haricinde servis ile pek işiniz de olmaz (İstisnai durumları hatırlatmama gerek yok sanırım) o nedenle kurulumdan sonra 5-6 yıl boyunca servis yüzü görmeyeceğinize göre alacağınız makinenin SEG olmasında da sakınca olmaz diye düşünüyorum.

Yine de kendimizi garantiye alıp +4 yıl garanti yaptırmanızı da öneriyorum size :ok
Sağolun hocam Allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri