A Çevrimdışı

arrow

Yeni Üye
18 May 2018
21
32
son durum ikiside alınmadı yerine kuponlarla indirimli, olarak BOSCH SMS44DI00T 4 PROGRAM INOX BULAŞIK MAKİNESİ siparişi verildi bu makine hakkında fikri olan var mıdır yardımlarınız için sağolun

A Çevrimdışı

arrow

Yeni Üye
18 May 2018
21
32
A Ado hocam BOSCH SMS44DI00T 4 PROGRAM INOX BULAŞIK MAKİNESİ için bilgi sahibiyseniz yardımcı olursanız sevinirim

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam memnun musunuz makineden?
Biraz geç bir cevap olacak kusura bakmayın hocam , çok sesli çalıştığından dolayı Regal marka makineyi iade edip Vestel BM 301 olan makineyi aldım. Vestel olan kesinlikle Regal'den daha sessiz çalışıyor. Super 50 dk programı var onda çalıştırıyoruz ve tertemiz yıkıyor maşallah :ok

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bulaşık makinesi ni temizlemeyelim dedi hanım.Maşallah benden iyi biliyor bir baktım pernaveleri sökü vermiş.Sonra orta pervanenin içinden ses geliyor dedi limon çekirdeği olabilir dedi.Acayip bir plastik parça çıktı.İçinde bir şey mi kırıldı yoksa denge plastiği gibi birşey mi bilemedik?Şimdilik çıkardık önceden varmıydı hatırlamıyoruz?.

20180919_204439.jpg
20180919_204435.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

meebbe meebbe, A Ado

D Çevrimdışı

Darkgod

Yeni Üye
3 Şub 2018
24
Merhaba,
1500 TL bütçemiz var ve bulaşık makinesi ihtiyacım var. Aklımda A101 Seg SBM 4001 A++ 4 Programlı Bulaşık Makinesi almak vardı ve fakat hem makine teşhiri olmadığı, hem kağıt üzerinde ses db yüksekliği sebebiyle vazgeçtim.

Vestel BM- 401 ile Beko BM - 4004 arasında kaldım.

Artı/Eksi tespitlerim.
- Beko alt sepeti yatar tel sayıları kısmen az. Ufak bir bölüm yatıyor.
-Beko A+ enerji
+ Beko kaşıklık kısmı her yere hareket edebiliyor.

-Vestel kaşıklık kısmı sabit hareket edemez.
+ A++ enerji.

Bu modellerin hangisini seçmeli ve ayrıca bunlardan hariç tavsiyeleriniz var mı?

Teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Samsung bulasik makinam kendi hatamiz yuzunden kapak gonyesini bozduk.
kapak icin ciddi rakam istenince
severek kullandigimiz makinamizdan vazgecip

vestel bm502 aldim 8ay once 1209tl
yogun sekilde kullaniyoruz gayet memnunuz.
kasiklik bolumu sepet olarak ayri istedigin yere koy.
tek olumsuz yani ac kapa botunu manuel.
program bittiginde elle kapatmaniz gerekiyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Seg alınır bahsettiğiniz vestelden hiç bir farkı Yok gibi, ayrıca vestelde ilave Garanti mevcut 150 200 TL gibi bişey verip garantyi 7 yıla çıkarabilirsiniz. Zaten ürün ömürleri artık 10 yıl ?
İsim için fazla para vermeye gerek var mı size kalmış

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
2015 yılında evlendiğimde 900 tl ye beko bm4004 I aldım, aldığım günden beri düzgün yıkamıyor, şimdi iyice bardaklar bile kötü çıkmaya başladı, servis kireçten olduğunu söyledi kireç önleyici bi aparat takacakmış, ki ben inanmadım öyle bir şeyin varlığına da neyse asıl mesele 3 yılda bulaşık makinesinin sepeti paslandı bilginize.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
2015 yılında evlendiğimde 900 tl ye beko bm4004 I aldım, aldığım günden beri düzgün yıkamıyor, şimdi iyice bardaklar bile kötü çıkmaya başladı, servis kireçten olduğunu söyledi kireç önleyici bi aparat takacakmış, ki ben inanmadım öyle bir şeyin varlığına da neyse asıl mesele 3 yılda bulaşık makinesinin sepeti paslandı bilginize.
bm de paslanma toprklama yetersizliğinden kayanklı oluyor genelde.
topraklama pirizde mevcut mu kontrol ediniz ?

A Çevrimdışı

awsedrzxc

Aktif Üye
22 Eyl 2018
104
36
bm de paslanma toprklama yetersizliğinden kayanklı oluyor genelde.
topraklama pirizde mevcut mu kontrol ediniz ?
Etmedim hocam servis bir şey demedi, zaten filtre,pervaneler ve sepet değişimi dedi, aslında herhangi bir tespit yapmadan otomatik söyledi bunları, topraklı priz mevcut mu diye kontrol edeceğim akşam teşekkür ederim.
Bu arada bu manyetik kireç önleyici gibi bir şey dedi bilginiz var mı ? taktıralım mı ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Etmedim hocam servis bir şey demedi, zaten filtre,pervaneler ve sepet değişimi dedi, aslında herhangi bir tespit yapmadan otomatik söyledi bunları, topraklı priz mevcut mu diye kontrol edeceğim akşam teşekkür ederim.
Bu arada bu manyetik kireç önleyici gibi bir şey dedi bilginiz var mı ? taktıralım mı ?
sana A Ado cevabı versin :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri