Bugün 1 Ekim Benim Doğum Günüm

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
Ben de istiyorum bir footer'da ufak bir alan ?
Birader doğum günün kutlu olsun :hoba1 market kapatmadan volüm almam lazım. Volüm zamanı gelmiş:) bilir misin volum nedir?
Ibrahim kardeşim doğum günün kutlu olsun.
15. Yaşında girdiğim günü dün gibi hatırlıyorum.
Şimdi 36. Geldik hayat su misali sürekli akıyor akarken bizdeb sürekli birşeyler götürüyor.

Footer da bulunan link başımın tatlı belası
ERSAN.NET ERSAN.NET ait uzun süredir orda.
(Ücret karşılığı yapılmış işlem değildir)

:haha:haha:haha paramızın olmadığını bu kadar belli etmene gerek yok. :tara:tara:tara
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Birader doğum günün kutlu olsun :hoba1 market kapatmadan volüm almam lazım. Volüm zamanı gelmiş:) bilir misin volum nedir?

:haha:haha:haha paramızın olmadığını bu kadar belli etmene gerek yok. :tara:tara:tara

Bizim de paramız yok ama belli edenimiz yok

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
Bizim de paramız yok ama belli edenimiz yok
:haha :haha :haha bir sözüm var ama kibarlaştırarak söyleyeceğim bro :deli1 Paran varsa yancıkta gönül oynar footer da :haha:haha:haha:haha sitenin adresi ne bari sana bir doğum günü hediyesi 300 dolar verek :haha ayrıca tanıtım yazısı yazarsan hem sana hem tavsiyeforumuna hemde bana haber sitelerinde alexa tr500 altı sitelerde yayınlarız doğum gününe özel :deli1 şok kampanya :haha:haha özgün olmak şartı ile :sopa1

Ben de istiyorum bir footer'da ufak bir alan ?
bu arada ordan footer vermeyecek diye anlaştık :tara :tara :tara :tara verirse kapatırız siteyi :haha:haha:haha:haha:haha:haha zaten 50 dolar acısı var, sen bilmezsin :sopa1 yakında hesap nosunu gönderecem para göndermesi için :haha:haha:haha:haha ateş ateş ateş :hoba1:hoba1:hoba1mafyayız kanki:haha:haha:haha

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
:haha :haha :haha bir sözüm var ama kibarlaştırarak söyleyeceğim bro :deli1 Paran varsa yancıkta gönül oynar footer da :haha:haha:haha:haha sitenin adresi ne bari sana bir doğum günü hediyesi 300 dolar verek :haha ayrıca tanıtım yazısı yazarsan hem sana hem tavsiyeforumuna hemde bana haber sitelerinde alexa tr500 altı sitelerde yayınlarız doğum gününe özel :deli1 şok kampanya :haha:haha özgün olmak şartı ile :sopa1

bu arada ordan footer vermeyecek diye anlaştık :tara :tara :tara :tara verirse kapatırız siteyi :haha:haha:haha:haha:haha:haha zaten 50 dolar acısı var, sen bilmezsin :sopa1 yakında hesap nosunu gönderecem para göndermesi için :haha:haha:haha:haha ateş ateş ateş :hoba1:hoba1:hoba1mafyayız kanki:haha:haha:haha
Şakasına söyledim ben, kurduğum sitede tek ben takılıyorum da eğlencesine ??

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Sn.@ibrahimykr doğum gününüz kutlu olsun,sevdiklerinizle birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu nice yaşlara.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt