Bu konu, belirsizlik ve eksik belge neticesi kilitlenmiştir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
buraya konu aç sonra hiç uğrama youtıbe'üzerinden devam et oldumu şimdi ?

Ekran-Alintisi92fed2279d9ce6f2.png
Biriniz haber versin lütfen konuya yazmasını :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İşte biz kendisine bunları sormuştuk gelip bu açıklamayı yapsa şimdiye kargosu bile yola çıkardı belki.
Abi bir insan kendisini bu kadar mı ifade edemez?
Sinir ile yazdığı belli de bizim elimizden bir şey gelmez ki, öncelikle karşı tarafın TAM savunmasını görmek lazım. Sonra kronolojik olarakl ve SAKİN SAKİN bize konunun yazılması lazım.

Her yerde vatandaşın peşinden koşuyoruz nereye bu sefer ne yazdı diye.

Bana kalsa kanaldan engellerdim ama vatandaşın derdi var belli, elimizden bir şey gelirse destek olalım istiyorum.

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
596
Şu benim 8kglik makineyi 10-15kg yaptırayım, hatta elim değmişken kurutmalı da olsun :kiskis
Şaka bir yana, vesteli bu şekilde anlatırken inşallah hakkı olan televizyondan da olmaz vatandaş.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sakin şekilde derdini anlatmayı becerse günde 2-3 sefer Vestel. M.hizmetlerini arasa işini çözecek bir m.h temsilcisi bulurdu ama hat hut ben 1yıldır mağdurum diye ses yükselterek konuşursa işi çözülmez tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır :kiskis

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
596
Sakin şekilde derdini anlatmayı becerse günde 2-3 sefer Vestel. M.hizmetlerini arasa işini çözecek bir m.h temsilcisi bulurdu ama hat hut ben 1yıldır mağdurum diye ses yükselterek konuşursa işi çözülmez tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır :kiskis
Hocam vatandaşı da anlamak lazım, adam uzun süre televizyonsuz kaydıysa aynı televizyonun sorunsuzunu da verseler haklı olarak tatmin olmaz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu benim 8kglik makineyi 10-15kg yaptırayım, hatta elim değmişken kurutmalı da olsun :kiskis
Şaka bir yana, vesteli bu şekilde anlatırken inşallah hakkı olan televizyondan da olmaz vatandaş.
Eğri oturup doğru konuşalım. Ben Vestel'in yerinde olsam mahkemeye veririm hem de elimde o kadar imkan varken. Kanalda yaptığı C/P leri görseniz amanın.

Haklıysak sonuna kadar savunalım ancak bize göre haklıysak fakat yasaya göre haksızsak zaten haksızız demektir ne diyelim ki?

Aynen şu gizli enflasyon meselesinde olduğu gibi.

Vatandaş haklı, TV yi aldığı dönem verdiği para 3bin
tv şimdi olmuş 5bin

Vestel efendi ödüyor 3bin
Vatandaş yeni tv ye ödeyecek 5bin

Aradaki 2bin?

O da kullanım amortisman payı diyorlar enflasyon farkına karşılık.

Kardeşim siz benim malımı yapın, ben aynı amortisman değeri ile kendi malımı kullanmaya devam eder 2000 cepte tutarım.

Lakin dostumuz durumu hiddetle ele aldığı için kendisine antipati topluyor. Sorulara cevap yok, anlaşılır bir dil ile anlatılan bir durum yok.

100 ayrı yerde yazılan 100 ayrı karmakarışık yazılar bütünü var.

Hak böyle aranmaz, senin makine de 15kg olmaz zorlama bence :kop

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İnternetten ranza yatak almıştım 2 tane ranza demiri yamuldu aldığım yere tamire yolladım 1 hafta ses çıkmadı üretici gözde metal metalia diye Kayseri'de firma bende onları aradım durumu anlantım keşke bizden alsaydınız yardımcı olurduk dedi firma müdürü bilsem sizden alırdım 20 TL ucuz olduğu için başka yerden aldım dedim ilgilendiğiniz için teşekkürler peki parasını verip alsam olurmu dedim düşündü güler yüzle ve bizden olsun ücretsiz gönderelim dedi e-mail adresi verdi açık adresininizi ve iletişim bilgilerinizi gönderin konuyu özetleyin dedi gönderdim dönüş yapmazlar bir şey göndermezler derken ben tek parça 1tane yatak yan demiri lazımdı adamlar yatakların başlıkları hariç iki yatağın kompile bütün takımını gördermişler set halinde 40 desi ücretsiz kargo ile göndermişler beş kuruş para almadılar sorunumu çözdüler Allah razı olsun böyle firmalarda var şimdi ben o firmadan gözü kapalı alışveriş yapıyorum eşe dosta tavsiye ediyorum ☺️

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Eğri oturup doğru konuşalım. Ben Vestel'in yerinde olsam mahkemeye veririm hem de elimde o kadar imkan varken. Kanalda yaptığı C/P leri görseniz amanın.

Haklıysak sonuna kadar savunalım ancak bize göre haklıysak fakat yasaya göre haksızsak zaten haksızız demektir ne diyelim ki?

Aynen şu gizli enflasyon meselesinde olduğu gibi.

Vatandaş haklı, TV yi aldığı dönem verdiği para 3bin
tv şimdi olmuş 5bin

Vestel efendi ödüyor 3bin
Vatandaş yeni tv ye ödeyecek 5bin

Aradaki 2bin?

O da kullanım amortisman payı diyorlar enflasyon farkına karşılık.

Kardeşim siz benim malımı yapın, ben aynı amortisman değeri ile kendi malımı kullanmaya devam eder 2000 cepte tutarım.

Lakin dostumuz durumu hiddetle ele aldığı için kendisine antipati topluyor. Sorulara cevap yok, anlaşılır bir dil ile anlatılan bir durum yok.

100 ayrı yerde yazılan 100 ayrı karmakarışık yazılar bütünü var.

Hak böyle aranmaz, senin makine de 15kg olmaz zorlama bence :kop
adem ben bir arasaniz diyorum sifir dokuzyuz doksan alti ucyuz otuz bir :deli1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Geri
Üst Alt