Bu Hyundai aracin butonunun islevi?

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
varmi soldan 2. butonun islevini bilen`?
222222222.jpg

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
arabada sacma sapan donanim var far sensörü filanmi acaba dedim :kop hic aklima gelmemisti 128 gb usb yi tanimadi birazdan bi mp3 denemesi yapcam ona da bakarim saol :ok
Aracın modeli nedir üzerindeki multimedya sistemi orijinal mi yoksa sonradan değişme oem marka felan mı? Yardımcı olalım bizde

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Aracın modeli nedir üzerindeki multimedya sistemi orijinal mi yoksa sonradan değişme oem marka felan mı? Yardımcı olalım bizde
Dosya sistemini FAT32 yapıp deneyin. NTFS desteklemiyor olabilir cihaz.

arac hyundai i10 kiralik araba belese geldi is kurumu saolsun :hihi
formatla alakali olabilir fakat kapasite fazlasi sebebiyle tanimadi sanirim 128gb i fat yaptim yine tanimadi eski bi 4gb usb buldum onu da yedek olarak fat yapip icine sarki atmisitm hemen tanidi

not: sacma sapan derken alakasiz seyler koymuslar dreksiyon isitmasi filan var park sensörü vs yok artan parcalari toplayip araba diye mi satmislar firmaya ne yapmislar, aracin kapi icinde bilgilerin oldugu etkitette türkiye üretimi oldugu yaziyor :hihi

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
arac hyundai i10 kiralik araba belese geldi is kurumu saolsun :hihi
formatla alakali olabilir fakat kapasite fazlasi sebebiyle tanimadi sanirim 128gb i fat yaptim yine tanimadi eski bi 4gb usb buldum onu da yedek olarak fat yapip icine sarki atmisitm hemen tanidi

not: sacma sapan derken alakasiz seyler koymuslar dreksiyon isitmasi filan var park sensörü vs yok artan parcalari toplayip araba diye mi satmislar firmaya ne yapmislar, aracin kapi icinde bilgilerin oldugu etkitette türkiye üretimi oldugu yaziyor :hihi
Filo araçları biraz değişik oluyo doluluk bakımından?? Türkiyede montaj yapıldıysa türkiye üretimi diye geçer zaten

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Filo araçları biraz değişik oluyo doluluk bakımından?? Türkiyede montaj yapıldıysa türkiye üretimi diye geçer zaten
en sevmedigim marka/model hyundai i serisi olarak kaldi bende ehliyetide hyundai i30 la yapmistim donanim vardi arabada ama hic rahat degildi hep bi eksiklik var gibiydi beles sirke baldan tatli degilmis :P 6 ay idare edicez sonra kendi arabami alirim :krokop

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Honda Türkiye'den mi çekilecek abi teraspy teraspy ? Nereden aldın bu bilgiyi acaba?

ülkede yasanan politik ve ekonomik olaylar yüzünden yabanci yatirimcinin zaten güveni azaldi türkiyeye kacan kacti kalanlarda her an kacabilir bunlarin yaninda daha ucuz is gücü olan ülkeler de var lokasyon lojistik konulari da var sasirilacak bir haber degil

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40

ülkede yasanan politik ve ekonomik olaylar yüzünden yabanci yatirimcinin zaten güveni azaldi türkiyeye kacan kacti kalanlarda her an kacabilir bunlarin yaninda daha ucuz is gücü olan ülkeler de var lokasyon lojistik konulari da var sasirilacak bir haber degil

Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kılıçer ise yaptığı açıklamada, “Honda, Türkiye’den çıkmıyor, Türkiye’deki faaliyetlerine devam etmeyi planlıyor. Sektördeki gelişmeler doğrultusunda önümüzdeki dönem elektrikli araç üretimine yoğunlaşacağız. Küresel üretim sistemimizi ve kabiliyetimizi tekrar gözden geçiriyoruz” ifadelerini kullandı.

bu ne demek ben anlamadım.. haberin sonunda yazan kısım yukarıda.. yaptığın açıklama ile haberin içeriği çok farklı.. hadi yatırımcının güveni kalmadı bu ülkeye İngiltere'den neden çekiliyor.. çekiliyor diyorsunuz ama adam daha farklı bir şekilde açıklamış olayı.. kafalar karışık:deli1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Honda Türkiye'den mi çekilecek abi teraspy teraspy ? Nereden aldın bu bilgiyi acaba?
Firmalar mutlaka "küçüleceğiz,farklı modele yöneleceğiz" deyince ortaya bu anlam çıkıyor ,çünkü bir süre sonrada "olmadı,yapamadık" gibi bahaneler üretiyorlar,maalesef bu tip olaylara çok tanık olduk,dün arabamı servise verdim,birazda muhabbet ettim tabii,servis müdürü (özel servis) bana birçok şey anlattı,kimini ağzım açık,kimini şaşırarak dinledim.
Umarım "yapamadık, olmadı" gibi bahaneler duymayız hiç bir markadan,bu sadece otomativ sektörü değil tabii,diğer birçok sektörlerde dahil.

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
elektrikli arac üretimindeki anahtar parca olan bataryalar asya ve amerikada mevcut alman firmalari isvec de kurmayi planladi hem parcanin temini hemde ucuz isclik acisindan en uygun yer asya olcaktir firmalr borsa da deger kaybi prestij gibi sebeplerle acik acik kapatiyoruz haci demez herhalde :hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri