bu forumda günlük düzenleme limiti üçmüş..

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bu konudan bende şikayetçiyim insan yazarken imla hatası yapıyor bazen forumun bu saçma kararı yüzünden düzeltemiyor bence bir an önce kaldırılmalı .

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
54
Defalarca düzeltmenin de iyi niyeti yok açıkçası.
Yazarken dikkat edin yeter.
Bir de forumda daha çok aktif olun ki üye grubunuz yükselsin.

bir düzeltme nasıl kötü niyetli olabilir ki? varsa bu işi kötü niyetli kullanan yaptırım uygular geçersiniz. valla benim düzeltmelerimin tamamı iyi niyetli. sadece imla ve anlamı yükseltme amaçlı düzeltmeler yaparım ki yazdığım anlaşılır olsun. düzeltme hakkı kazanmak için forumda aktif olma mevzusu ise bana göre mantıklı değil maalesef.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
Başka forumlarda mesaj düzenleme hakkı sınırsız ancak mesaj attıktan 1 saat sonra düzenleme bitiyor sadece ilk 1 saat geçerli. Aslında burada da öyle olsa daha iyi olur gibi.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,508
Ben kendi fikrimi yazıyorum ben de sizler gibi 3 Hak ile başlamıştım. :)
Hukuki birimlere ulaşacak seviyede üyeler arasında tartışma , restleşme , hakaret , küfür içerikli yazışmalar olduğunu var sayalım silme sınırsız olursa forum yönetimi konuların farkına varana kadar üye kendini kurtarmak için tüm mesajlarını silebilir. Ortada delil kalmaz.

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
54
Ben kendi fikrimi yazıyorum ben de sizler gibi 3 Hak ile başlamıştım. :)
Hukuki birimlere ulaşacak seviyede üyeler arasında tartışma , restleşme , hakaret , küfür içerikli yazışmalar olduğunu var sayalım silme sınırsız olursa forum yönetimi konuların farkına varana kadar üye kendini kurtarmak için tüm mesajlarını silebilir. Ortada delil kalmaz.

bence yazı yollandıktan sonra beş ya da on dakikalığına bir düzenleme süresi verilebilir. bu daha mantıklı olur. bu forum sistemi büyük ihtimalle bu özelliği destekliyordur.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri