Bu drenaj borusundan su akar mı

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Sizce şair burada ne anlatmak istemiş?

Screenshot_2022-10-14-02-54-22-457_com.miui.gallery.jpg

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Şaka maka kesemedim uzakta kalıyor dış ünitenin üstüne yaslansam taşımama ihtimali var nasıl kesicem ben onu

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hayırlısı olsun hangi markanın servisi?İnsan gerçekten yaptığı işi sevmeli , bunu böyle takan benim gözümde teknik insan değildir.

Borunun içinden su akarmı elbet akar ama zamanla tıkanabilir.Arasına demir sokup boruyu zedelemeden koparmaya çalışabilirsiniz.Yada makas

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
182
22
Hayırlısı olsun hangi markanın servisi?İnsan gerçekten yaptığı işi sevmeli , bunu böyle takan benim gözümde teknik insan değildir.

Borunun içinden su akarmı elbet akar ama zamanla tıkanabilir.Arasına demir sokup boruyu zedelemeden koparmaya çalışabilirsiniz.Yada makas
LG servisi ulaşabilsem kesicem de ulaşamıyorum servisi çağırıcam zaten gaz akış sesi de geliyor çok fazla

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Şaka maka kesemedim uzakta kalıyor dış ünitenin üstüne yaslansam taşımama ihtimali var nasıl kesicem ben onu
ilkel bir yöntem önerebilirim sopa gibi bir seyin ucuna bicak benceri birseyi saglam birsekilde sabitleyip onunla biraz ugrasarak kablo bagini kesebilirsiniz veya en azindan hortumu zedeleyerek/yirtarak suyun tahliye olmasi icin bir alan yaratabilirsiniz

bir firca sapi gibi kolay kirilmayacak birsey bulup bicak yada benzeri kesici bir aleti sopanin ucuna paralel gelecek sekilde yerlestirip bir kac adet kablo bagi ,tel ip gibi birsey sabitleyebilirsiniz silahin ucundaki süngü gibi bir sonuc ortaya cikar.
güvenlik hatirlatmasi: binanin altinda kimsenin olmadigindan emin olun gerekirse birisi insanlari uyarsin olurda kesici alet kurtulup yere düserse diye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt