Bu da bizim tv - 47PF9090 :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Aşağıda resimlerini gördüğünüz tv de bizim tvdir,kendisi benden çok çekti çok,halen daha çekmektedir,asla "yeter artık" demedi :haha1
İlk çıktığında çifte ekran diye almıştım,bir gün pc'den gelen dürtüyle şunun tarayıcısını kurcalıyayım bakalım,birşeyler görebilecekmiyim dedim,ve tataaaaaaaa...
İşte o günden beridir kurcalamadığım yeri kalmadı desem yalan olur.
Tabii DH'den sevgili Burak07'yi unutmuyorum,hatta NumberOne ve meeb tabiiki :bye
Detaylara girmiyeceğim,tv bayaa eski,(benim için yeni) ,tek sıkıntı DiseqC den dolayı reset atmasıydı,önceki konularda anlattım, ama çözümünü buldum ,henüz testlerim bitmedi ama kesin çözüldü diyebilirim,bir süre daha kullanalım burada anlatırım.
Resimler GTi8150 ile çekildi,kötü olabilir,kusuruma bakmayın artık :sirit

Menü:

dash3.jpg

dash1.jpg

Toshiba smart:

tosiba2.jpg

M Çevrimdışı

magrur0253

Yeni Üye
25 Ocak 2019
30
sayın teraspy teraspy smart menüyü nasıl değiştirdiniz :) 9090 da Toshiba smarta nasıl bağlandınız :redface:
Evet bunu bende merak ediyorum, teraspy teraspy hocam bilir benim tv de 47PF9090 modeli, sistemi çökertmeden menüyü güzelleştirmenin bir yolu var mıdır?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aşağıda resimlerini gördüğünüz tv de bizim tvdir,kendisi benden çok çekti çok,halen daha çekmektedir,asla "yeter artık" demedi :haha1
İlk çıktığında çifte ekran diye almıştım,bir gün pc'den gelen dürtüyle şunun tarayıcısını kurcalıyayım bakalım,birşeyler görebilecekmiyim dedim,ve tataaaaaaaa...
İşte o günden beridir kurcalamadığım yeri kalmadı desem yalan olur.
Tabii DH'den sevgili Burak07'yi unutmuyorum,hatta NumberOne ve meeb tabiiki :bye
Detaylara girmiyeceğim,tv bayaa eski,(benim için yeni) ,tek sıkıntı DiseqC den dolayı reset atmasıydı,önceki konularda anlattım, ama çözümünü buldum ,henüz testlerim bitmedi ama kesin çözüldü diyebilirim,bir süre daha kullanalım burada anlatırım.
Resimler GTi8150 ile çekildi,kötü olabilir,kusuruma bakmayın artık :sirit

teraspy teraspy hocam tv deki mevcut yazılımı usb ye aktarabiliyor muyduk? Hani kanalları falan tvden usb ye aktarabiliyoruz, ancak tv deki mevcut yazılımı aktarmanın bir yolu var mı ?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
teraspy teraspy hocam tv deki mevcut yazılımı usb ye aktarabiliyor muyduk? Hani kanalları falan tvden usb ye aktarabiliyoruz, ancak tv deki mevcut yazılımı aktarmanın bir yolu var mı ?
Bunu görmemişim :)
Elimizde full yazılım olduğundan gerek kalmadı tvden yazılım almaya,sitemden de kaldırdım zaten,hatta tamamen sildim :)

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
hex editör yardımıyla değiştirdim.. ama pek kullanışlı görmediğim için eskiye dönebilirim.. sw profilde dashboard değerlerini hex editörde 01 yaparak değişiyor..

Ekran-Alintisi16a342dac8aeff89.jpg

Merhaba, sw profilde profilde dashboard bölümünü göremedim tam olarak nerede ve hangi değerleri vereceğim, tek menü sitili mi var?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri