botech 600hd plus 2.82 yazılım varmı

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
yazılım botech in network bölümünde ve wifi aparatı iner beta sürümüdür test amaçlı verilmiştir her saniye iner die bir kaide yok onun için 2.82 indiren arkadaşlar ancak dump çekip rs232 üzerinden atabilirler kesinlikle usb ile atılmaz dediğim gibi beta sürümü oldugundan kesinlikle perforans bekleme hataları çok yükleyen arkadaşlar 2.81 geri dönüş yaptı çok yakında yeni yazılım verilcek acele etmeyin...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
omerkeskin33' Alıntı:
botech 600hd plus 2.82 yazılım oldugu soylenıyor kendı sıtesındede yok nerden bulacaz bu yazılımı

yazılım botech in network bölümünde ve wifi aparatı iner beta sürümüdür test amaçlı verilmiştir her saniye iner die bir kaide yok onun için 2.82 indiren arkadaşlar ancak dump çekip rs232 üzerinden atabilirler kesinlikle usb ile atılmaz dediğim gibi beta sürümü oldugundan kesinlikle perforans bekleme hataları çok yükleyen arkadaşlar 2.81 geri dönüş yaptı çok yakında yeni yazılım verilcek acele etmeyin...

O omerkeskin33

2.82yi yükledim,önceleri çok iyi geldi ,sanki 2.81den daha iyiydi ,ama kurcalayınca beğenmediğimden tekrar 2.81 geri döndüm,Her iki yazılımda da tandberg çalışıyor,sanırım ne demek istediğimi anlamışsındır :)
2.82 ile yabancı kanallarda altyazı indirmek istendiğinde cihaz donuyor,fişten çıkartmak zorunda kalınıyor,2.81de bu sorun hiç yok,gayet güzel.
Aşağıdaki sayfada dump yazılımını verdim,rs232 ile atabilirsin sevgili omerkeskin33

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yeni yazılım verildi, V2.85 :)
Değişiklikler var,3 adet yeni menü eklenmiş,usb iptv de var,ayrıca Kuran isimli uygulama var ve youtube config dosyasını otomatik alıyor,tabii tandberg dahil,camları söylemiyorum bile :)
RGB renk ayarı halen olmuyor,sabit bırakılmış.İnternetim çok olmadığından iptvleri deneyemedim,umarım V2.81 geri dönmem :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bu uydu alıcısını kullanan başkalarıda varmış :) ilginç :)
:haha1
Bence hiç "ilginç" değil,hele birde yazılımının içine girince,tvden daha kolay oynamak benim için hatta en önemli yanı ne biliyormusun ,2 farklı usb wifi tanıması ve en önemlisi usbnet olması,yani küçük bir aparatla eternet kablosunu ufacık cihaza bağlayabilyorsun :ok böylece wifideki kayıplar hiç olmuyor,kanal değiştirir gibi iptv kanalı değişiyor,eve gidince resimde atacağım,önceki yazılımında 4 iptv ekleniyordu şimdi birde usb yapılmış böylece 5 olmuş,yükle yükleyebildiğin kadar :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
senden başka burada bu cihazı öven görmemiştim.o yüzden şaşırdım
ama cihazdan memnunlar mı orasını bilmıyorum :)
Ben şahsen çok memnunum,işin asıl güzelliği markası değil,kullandığı işlemci.Çünkü bugüne kadar 70'e yakın markanın yazılımını yükledim banamısın demedi.
Yukarıda yazmıştım,ekleme yapayım:
2 türlü usb wifi aparatı destekliyor,birisi MT7601 diğeri RT5370 ,hangisini bulabilirsen uygun fiyata onun al ,bağımlı kalınmıyor yani ,illa şunu al diye :)

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
next 10 tane dönüşüm attıktan sonra kendine dönmüyor direk çöpe yada 200 lira servis ücreti ödüyorsun aradaki fark bu işte botechdeki flash 100 bin kere silip yazılabiliyor yenisini almak istediğinde 5 liraya alırsın değiştir bi 100 bin kere daha sil yaz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben şahsen çok memnunum,işin asıl güzelliği markası değil,kullandığı işlemci.Çünkü bugüne kadar 70'e yakın markanın yazılımını yükledim banamısın demedi.
2 türlü usb wifi aparatı destekliyor,birisi MT7601 diğeri RT5370 ,hangisini bulabilirsen uygun fiyata onun al ,bağımlı kalınmıyor yani ,illa şunu al diye :)
wifiler aliexpresste 10 lira türkiyede 25 liraya rahat bulunabiliyor istanbulda yaşıyorsan gümrük pazarlarında 1 ile 5 lira arası çok rahat alınabilir

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Ne kadar suredir kullaniyorsunuz.daha once kullandiginuzi soyledigini hatirlamiyorum?.suan alim icin acelem olmadigindan daha sonraya erteliyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ne kadar suredir kullaniyorsunuz.daha once kullandiginuzi soyledigini hatirlamiyorum?.suan alim icin acelem olmadigindan daha sonraya erteliyorum
Kullanım sürem çok önemli değil,zaten bende "şu kadar zamandır kullanıyorum" dememiştim :)
Ayrıca,benim için diğer önemli olan da iptv olayıdır,ki dediğim gibi bu cihazda fazlasıyla yetiyor bana,ancak şunu da belirteyim,üzerindeki orjinal hafızayı değiştirmek gerekiyor,dediğim gibi eve döndüğümde bol resim atarım,ben memnunum,bana tvlerden sonra 2.ci oyuncak çıktı :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt