BOTECH 600 HD PLUS ve BOTECH 600Z dönüşüm yazılımları

olc007 Çevrimdışı

olc007 

Yeni Üye
23 Şub 2020
2
44
Hocam tam olur mu bilemiyorum ama bende şöyle kablolar var çoğu işte çok işime yarıyor. Bulabilirseniz bir denersiniz fiyatı da bişey değil ama internetten alınca üstüne kargo ödenecek. Aynı işyerinden birkaç şey alırsanız tek kargoda halledersiniz daha uyguna gelebilir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

E Egeliyiz
Linki unutmuşum şu şekilde:

Aklınızda bulunsun eski bilgisayar kasası geçerse elinize onun içinde de var jumper kablolarından. Ben onları kullandım.

IMG_20210104_101748339f08a11277bda8.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Masaüstü bilgisayardaki seri port dan yükleme yaptım bir sıkıntı da olmadı teraspy teraspy hocam. Anakart modeline göre bir değişiklik oluyor mu bilmiyorum ama benim anakart ecs g31-t7.

Usb to rs232 çevirici gibi tutarsızlık da yok en azından.
İyimiş, sevindim belki de benim kafa hala eskilerdedir daha ,o zamanlar max232 li devre ile atıyorduk cihaza :) ,yani pc com port ile cihaz arasında max232 li devre vardı :)

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
İyimiş, sevindim belki de benim kafa hala eskilerdedir daha ,o zamanlar max232 li devre ile atıyorduk cihaza :) ,yani pc com port ile cihaz arasında max232 li devre vardı :)
Usta hatırladığın doğru, loger (max232li) ile uydu cihazlardaki haberleşmeyi izlerken com porttan okumak için kullanıyorduk. Ha birde gold fun v.b. kart programladığımız proglama cihazlarında kullanılıyorduk. Ama bura da iki taraf da com port. Benim loger hala duruyor ama PC ye uydu kartı alınca gerek kalmamıştı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Usta hatırladığın doğru, loger (max232li) ile uydu cihazlardaki haberleşmeyi izlerken com porttan okumak için kullanıyorduk. Ha birde gold fun v.b. kart programladığımız proglama cihazlarında kullanılıyorduk. Ama bura da iki taraf da com port. Benim loger hala duruyor ama PC ye uydu kartı alınca gerek kalmamıştı.
Benim de duruyordu ,tümü kutuda idi ,hatta o yıllar season+MR uploader ikisi bir arada olan ve sadece bir jumper ile seçim yapılan kartım da vardı ,ama ne yazık ki ,hırsız ne var ne yok toplamış gitmiş ,sadece fun kartlarım kaldı.
Bu arada Season+MR uploader baskılı devresi tamamen bana aittir ,ister log alma-çözme için kullan,ister aynı kart ile modülü upload et :)
Bir ara foto çekmiştim kartlardan ,bulamadım ,ama bulursam buraya eklerim :ok
Ya,beni taaaaaa 90lı (sonları) - 20li (başları) yıllara götürdün iyimi,ne kavgalar çıkmıştı "ben buldum devreyi "diye,halbuki devrede imzam vardı kimsenin haberi yoktu :hihi

M Çevrimdışı

matrix1000

Yeni Üye
28 Kas 2020
6
32
arkadaşlar bende orjinal yazılımlısı var ama bir türlü fabika ayarlarına çeviremedim nerde nasıl yapabilirim ?

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
hocam sadece kanalları sıfırlıyor kayıtlı ip tv wifi filan duruyor komple yapma imkanımız yokmu
Onları sonradan sen eklediğinden elinle sen sileceksin. Ama yaz üreticisine mutlaka dikkate alırlar. Çünkü bazı versiyon geçişlerinde kanalların kalaması çalışmada kilitlenmeye sebebep oluyor. Fabrika ayarlarına dönüp yeniden tarama yapınca düzeliyor. Cihazın kanal editörü olsa güzel olurdu.
Birde alternatif olarak fabrika çıkışlı dump dosyan varsa onu yükle gerçek fabrika ayarları olur.

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
arkadaslar selamun aleykum hayırlı cumalar 600 z yazılımı yukledım magbox royal x cıhaza her ne hikmetse iptv xtream ayarlarına şifrelerimi yazdığım halde hata veriyor sebep ne olabilir...ya da bunun işlemcisi 6605s mi ya da herneyse bu cihaza usb ile atılabilecek en stabil yazılım hangisidr görseli iyi olan...var mı yardım edebilecek bir ustamız

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
magbox royal x cihaza yüklediğim botech 600z ait son yazılım xtream de hata veriyor yok mu yardım edecek arkadaşlar..sadece iptv çalışsan yazılım olsun da hangi marka olursa olsun bu cihazda çalışan

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt