BOTEC TÜM YAZILIMLAR

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Moderatör tarafında düzenlendi:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Ben online yükledim ilk başta ne olduysa ses gitti sonra usb flas bellekten yükledim ancak ses yine gelmedi geri dönüş yaptım yani eski yazılımı ancak kabul etmedi sonra vissman olarak yükledim oldu ancak yine ses yok sonra tekrar online olarak yükledim yine ses yok üstelik kanalları tararken hafıza dolu diyor sonlandırıyor sistem ayarlarına baktım bir değişiklik varmı diye yok osd ayarlarına baktım bir değişiklik yok ne yapabilirim diye düşünürken aklıma fabrika ayarlarına geri dönüş geldi ve uyguladım sonuç oldukça başarılı sistem bilgisini kontrol ettim 3.16 yüklenmiş ve tüm fonksiyonlar oldukça iyi çalışıyor görüntü kalitesi iyiydi sanki daha,da iyi olmuş geldi bana yükledikten sonra server ve wifi ayarlarını kontrol et siliniyor emuyu açmassan şifreli yayınları izleyemessin emu açmak için audio tuşuna bas 000 tuşla patch etkin diye yazacak tüm ayarlarını kontrol et yinede sendede sıfırlama işlemi olursa tüm kanallar ve ayarlar siliniyor cihazı sıfırdan kuruyorsun kolay gelsin.
not:bende ilk açılışta logo wiesman olarak geldi ama fark eden birşey yok aynı yazılım zaten bilgine.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben online yükledim ilk başta ne olduysa ses gitti sonra usb flas bellekten yükledim ancak ses yine gelmedi geri dönüş yaptım yani eski yazılımı ancak kabul etmedi sonra vissman olarak yükledim oldu ancak yine ses yok sonra tekrar online olarak yükledim yine ses yok üstelik kanalları tararken hafıza dolu diyor sonlandırıyor sistem ayarlarına baktım bir değişiklik varmı diye yok osd ayarlarına baktım bir değişiklik yok ne yapabilirim diye düşünürken aklıma fabrika ayarlarına geri dönüş geldi ve uyguladım sonuç oldukça başarılı sistem bilgisini kontrol ettim 3.16 yüklenmiş ve tüm fonksiyonlar oldukça iyi çalışıyor görüntü kalitesi iyiydi sanki daha,da iyi olmuş geldi bana yükledikten sonra server ve wifi ayarlarını kontrol et siliniyor emuyu açmassan şifreli yayınları izleyemessin emu açmak için audio tuşuna bas 000 tuşla patch etkin diye yazacak tüm ayarlarını kontrol et yinede sendede sıfırlama işlemi olursa tüm kanallar ve ayarlar siliniyor cihazı sıfırdan kuruyorsun kolay gelsin.
not:bende ilk açılışta logo wiesman olarak geldi ama fark eden birşey yok aynı yazılım zaten bilgine.
Teşekkür ederim ,bendeki pikonun flash 8 mb :) ,ben pek beğenmedim ,tekrar qmax döndürdüm yazılımı,yüklemeden önce yedek alırım genelde (dump) ,ama sese falan bakmadım,yarın full deneyeyim bakalım ,tüm menüyü kontrol edeyim :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çok bir şey fark etmedi sanki,ama biraz daha hızlı açıyor astrayı ,motor olmadığından diğer uydulara bakamadım :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Yeni versiyon 3.26

BOTECH​

PİKO​

WISMANN​

SONRAKİ​

TEKNOSA​

ACIKO​

SAMUX​

özgeçmiş​

SKYTECH​

STROM​

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Yeni versiyon 3,51 hayırlı olsun güle,güle kullanın
tüm yazılımları bu linkten indirebilirsiniz

DOSYALAR

GÜNCEL YAZILIM :
Versiyon :V3.51
SERVİS KODU :9876
EMU AÇMAAUDIO+000 (Patch Etkin)
EMU KAPATMAAUDIO+000 (Patch Devre Dışı)
BISS KEY GIRMEŞifreli Kanal üzerindeyken PAGE+ tuşuna basın
CCCAM && FUN CAMWifi ile internet bağlantısını yapın Youtube çalıştığından Emin olun.
AUDIO>>000 (patch Etkin)
MENU>>Şebeke>>Ağ ayarları >>Server Ayarları 3 tuşuna basın uyarıyı EVET yapın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yeni versiyon 3,51 hayırlı olsun güle,güle kullanın
tüm yazılımları bu linkten indirebilirsiniz

DOSYALAR

GÜNCEL YAZILIM :
Versiyon :V3.51
SERVİS KODU :9876
EMU AÇMAAUDIO+000 (Patch Etkin)
EMU KAPATMAAUDIO+000 (Patch Devre Dışı)
BISS KEY GIRMEŞifreli Kanal üzerindeyken PAGE+ tuşuna basın
CCCAM && FUN CAMWifi ile internet bağlantısını yapın Youtube çalıştığından Emin olun.
AUDIO>>000 (patch Etkin)
MENU>>Şebeke>>Ağ ayarları >>Server Ayarları 3 tuşuna basın uyarıyı EVET yapın
Piko'yu vermeseydim denerdim :ok

T Çevrimdışı

turanvio

Yeni Üye
7 Şub 2024
16
41
bu botechlerde guzel cihaz annemlere almistim 10-15 yil calisti .en son abim hd aliciyla degismisti oda wismann al 8500 hd diye bir cihaz almis simdim onu kullaniyorlar.
hotbird ve astra uydulari icin sizce botech hangi modeli alinmali? bende bir botech alayim diyorum digerleri cok pahalandi

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
bu botechlerde guzel cihaz annemlere almistim 10-15 yil calisti .en son abim hd aliciyla degismisti oda wismann al 8500 hd diye bir cihaz almis simdim onu kullaniyorlar.
hotbird ve astra uydulari icin sizce botech hangi modeli alinmali? bende bir botech alayim diyorum digerleri cok pahalandi
Bulabilirsen 600s hd plus bulamassan 700,701hd olanlar,dan alabilirsin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt