bosch servis- termoteknik klima sorun mu

P Çevrimdışı

Pvsk1

Yeni Üye
26 Eki 2022
36
31
hayırlı akşamlar, değerli fikirlerinize yine ihtiyacım var,

bosch klima satın aldım, satıcısı bayisinden, 18btu 38bin/9 taksit, bugün de teslim ettiler, fakat şimdi servis aradı,
''aldığınız klimayı termoteknik servisin takması lazım, biz montajını yapamıyoruz'' gibi bir şey söyledi, ne demek bu, kötü bir şey midir, araştırdım fakat bilgiye net ulaşamadım, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum, teşekkür ederim,saygılar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Temiz iş.! klimayı midea üretsin, servis işini termoteknik yapsın sen üzerindeki logodan para kazan.

P Çevrimdışı

Pvsk1

Yeni Üye
26 Eki 2022
36
31
Yok üstadım neden yanasınız. Firma teknik desteği kendi bünyesinde vermek yerine termoteknik firmasına taşere etmiş. Aynı hizmeti onlardan alacaksınız.
peki, cihazın bilinen klima ile bir farkı var mı, ben onu çözemedim, ne özelliği var termo bilmem ne olmasının,onu da şu cahıl gardaşına anlatır mısın

P Çevrimdışı

PoineMaia

Aktif Üye
5 Mar 2024
67
44
peki, cihazın bilinen klima ile bir farkı var mı, ben onu çözemedim, ne özelliği var termo bilmem ne olmasının,onu da şu cahıl gardaşına anlatır mısın
Hiç bir farkı yok hocam güle güle kullanınız. Klimanız midea üretimi bir klima bende kullanıyorum cl200 serisi 9.000 btu klima. Soğutması gayet başarılı 26 27 derecede silent modda lullanıyoruz sürekli.
Buradanda yakıt tüketimini görebilirsiniz.

P Çevrimdışı

Pvsk1

Yeni Üye
26 Eki 2022
36
31
Hiç bir farkı yok hocam güle güle kullanınız. Klimanız midea üretimi bir klima bende kullanıyorum cl200 serisi 9.000 btu klima. Soğutması gayet başarılı 26 27 derecede silent modda lullanıyoruz sürekli.
Buradanda yakıt tüketimini görebilirsiniz.

ferahhlattınız, teşekkür ederim, işiniz gücünüz rast gelsin.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Üstadım Bosch çine gidip Midea diyorki bana katoloğundaki şu klimayı üret üzerine Bosch yaz klimanın Bosch kalitesiyle alakası yok :kiskis
Almak istediğiniz makina uçan kaçan bir model değil standart makina Airfel, Kaira neyse bu da aynısı.

Midea makinaları genel olarak stabildir arıza riski düşüktür kısaca Bosch sizi üzmeyecektir.

P Çevrimdışı

Pvsk1

Yeni Üye
26 Eki 2022
36
31
Üstadım Bosch çine gidip Midea diyorki bana katoloğundaki şu klimayı üret üzerine Bosch yaz klimanın Bosch kalitesiyle alakası yok :kiskis
Almak istediğiniz makina uçan kaçan bir model değil standart makina Airfel, Kaira neyse bu da aynısı.

Midea makinaları genel olarak stabildir arıza riski düşüktür kısaca Bosch sizi üzmeyecektir.
Teşekkür ederim. Değerli bilgileriniz için, sagolun.

Geri
Üst Alt