Bosch elektrikli süpürge kablo sarma mekanizma arızası çözümü

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,448
32

teşekkürler hocam bosch makinemiz yok ancak faydalı bir video olmuş devamını brkliyoruz.

Genellikle yerli ürünleri tercih ettiğimiz için arnica terra premium aldık.Mükemmel alet buradan ihtiyacı olanlarla şiddetle tavsiye ederim.

Merak ettiğim için soruyorum motor bosch üretimimiydi hocam baktıysanız?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
teşekkürler hocam bosch makinemiz yok ancak faydalı bir video olmuş devamını brkliyoruz.

Genellikle yerli ürünleri tercih ettiğimiz için arnica terra premium aldık.Mükemmel alet buradan ihtiyacı olanlarla şiddetle tavsiye ederim.

Merak ettiğim için soruyorum motor bosch üretimimiydi hocam baktıysanız?

Değil tabi ki azizim :kiskis

Youtube dan bir kardeşimiz rica etti, Elektrikli süpürgeleri nasıl temizleyebiliriz diye video çekeceğim yarın, aynı süpürgeden ve başka süpürgeden örnekleme yaparım. Motorun da üreticisini gösteririm o zaman size :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,448
32
Değil tabi ki azizim :kiskis

Youtube dan bir kardeşimiz rica etti, Elektrikli süpürgeleri nasıl temizleyebiliriz diye video çekeceğim yarın, aynı süpürgeden ve başka süpürgeden örnekleme yaparım. Motorun da üreticisini gösteririm o zaman size :ok
Valla iyi olur hocam özellikle hepa filtreli makineler de filtre temizliği önemli.Arkadaş arçelik makinesini hepayı temizlemediği için aşırı ısınmadan yaktı hocam.Açıkcası bilmiyormuş hepa yı gösterince motorun yanmasına hak vermişti.

Bu arada hepa filtre nedir yıkanabilir mi ? değişimi kaç yılda bir yapılır orijinal yan sanayi arasında fark var mı? gibi konularada değinirseniz sevinirim hocam.

Ben 3. yılda temizledim ancak bayağı kararmış yazın makine epey ısınıyordu bende o zaman akıl ettim ancak arkadaşın makine için geç kalmıştı.Şuan yıl sonunda yenisini alacağım hepa 13 tü sanırsam.Ancak orijinali ile yan sanayisi arasında ciddi fiyat farkı var.Kararsız kaldım çoğu yorum kalitenin ve işlevin aynı olduğu yönünde.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Videoyu izlemedim fakat bu süpürgenin Siemens 1700 watt olanı var. Almanyadan gelme hatta toommarkt dan alınma bilen bilir. Torba delik çalıştırılmıştı. İçi filtre falan hep toz olmuştu. İçini açıp motoru söküp temizlemiştim. Canavar gibi süpürgeler... Sıfırı var zannediyorum. Tavsiye ederim.
Fakat bizim süpürgenin sargı kablosunda soyulmalar var. Tehlikeli bence.. Bu sargı kabloyu piyasadan temin edebilirim değil mi? Bulunur mu acaba?

Geri
Üst Alt