teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Aramıza hoşgeldin Bodrum FK , ne maçtı ama :) Sakaryaspor sanki istemedi gibi oynadı bana göre,takımı 10 kişi bırakmak çok kötü oldu,işçiye nasıl hata yaptığında ceza veriliyorsa futbolcuya da verilmeli,hele hele topu sağa atacağına bam diye vurursan gölü de atarlar.Tekrar hoşgeldin Bodrum FK :ok

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,298
Bende artık seyircisi olan güçlü takımları görmek istiyorum, efsane ligim şöyle

Fenerbahçe
Beşiktaş
Galatasaray
Kocaelispor
Sakaryaspor
Eskişehirspor
Göztepe
Ankaragücü
Trabzonspor
Samsunspor
Kayserispor
Antalyaspor
Sivasspor
Konyaspor
Adana Demirspor
Diyarbakırspor
Gaziantepspor
Elazığspor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Bende artık seyircisi olan güçlü takımları görmek istiyorum, efsane ligim şöyle

Fenerbahçe
Beşiktaş
Galatasaray
Kocaelispor
Sakaryaspor
Eskişehirspor
Göztepe
Ankaragücü
Trabzonspor
Samsunspor
Kayserispor
Antalyaspor
Sivasspor
Konyaspor
Adana Demirspor
Diyarbakırspor
Gaziantepspor
Elazığspor
Diğer takımların seyircilerini bilmem ama, Göz-Göz amatör kümeye düştüğünde dahi seyircisi takımı terk etmedi , buna en yakın şahit benim :kiskis

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
2,760
59
Diğer takımların seyircilerini bilmem ama, Göz-Göz amatör kümeye düştüğünde dahi seyircisi takımı terk etmedi , buna en yakın şahit benim :kiskis
Sen bu efsane kodroya giremedin ama girseydin şimdi sende süperligde oynayacaktın yaaa :deli1:deli1:deli1seyirci takımı terk etmedi ama süperlig sıtadı yok neyse diğer takımlar gibi tayyip babaya dersiniz size stad yapar verir anahtar teslimi:haha:kiskis

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
561
55
Yarın birisi bunu takma ad olarak alırsa şaşırmam doğrusu :hihi
Sakaryaspor'un finallerde hiç şansı tutmuyor zaten, bir kaç sene önce bizde Afjet Afyonspor olarak finalde Sakaryasporu yenmiştik. Ama superlige çıkmasını istediğim nadir takımlardan Sakaryaspor.
Ayrıca Bodrumspor da 1500 kişilik stadda SuperLig maçı oynayacak ilginç.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Sen bu efsane kodroya giremedin ama girseydin şimdi sende süperligde oynayacaktın yaaa :deli1:deli1:deli1seyirci takımı terk etmedi ama süperlig sıtadı yok neyse diğer takımlar gibi tayyip babaya dersiniz size stad yapar verir anahtar teslimi:haha:kiskis
Oynayacaktım fakat ,hadi şimdilik oynamayayım ama fırçamı atayım dedim ve "gelmeyeyim yanınıza ,gol atamıyorsanız gelelim bu yaşta biz atalım" diye :kiskis .Öte yandan Bodrum FK yı sadece kutladım, ben başkaları gibi değilimdir,benim tek tuttuğum takım var, oda ,düşse de kalksa da GÖZ-GÖZ ' dür :hihi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,560
64
Sakaryaspor'un finallerde hiç şansı tutmuyor zaten, bir kaç sene önce bizde Afjet Afyonspor olarak finalde Sakaryasporu yenmiştik. Ama superlige çıkmasını istediğim nadir takımlardan Sakaryaspor.
Ayrıca Bodrumspor da 1500 kişilik stadda SuperLig maçı oynayacak ilginç.
Bana göre "istemem" havasında oynadılar çocuklar sanki sevgili necati, erkenden kırmızı kart neden görürsün mübarek,maç uzatmalarla beraber dünya dakika.Bodrum FK maç gününde "sevgili hemşehrilerimiz, lütfen herkes maça gelirken plastik sandalyelerini getirsin" diyecekmiş, desem de inanma :kiskis sanırım en yakın şehre verirler maçları,biz Manisa'ya kaç kez gittik :)

Geri
Üst Alt