Blyss Klima 24.000 BTU ( Koçtaş ithal ediyormuş )

B Çevrimdışı

baran1985

Yeni Üye
14 Ara 2017
10
Herkese hayırlı günler arkadaşlar aradığım klimayı hala bulabilmiş değilim. Vestel Flora 18.000 BTU karar verdim ancak Ankara içinde birçok bayide canlı gözle görme fırsatı bulamadım. Hepsi katalogdan gösteriyorlar fiyatlar ortalama 3.300 - 3.500 arası internette biraz daha ucuz 2900 e kadar düşüyor.
Bugun koçtaşa klima bakmaya gittim Blyss adında ithal bi klima vardı fiyatı 3.000 Lira 24.000 BTU inverter A++ reyon görevlisi arkadaş çok sattık bundan hiç şikayet gelmedi. Servisi montajı bize ait her sorunda bizi arıyorsunuz servisi biz yönlendiriyoruz dedi. Kafam karıştı 3000 Lira 24 lük klima için süper fiyat ama internette çok yoruma rastlamadım açıkçası hakkında pek bir bilgi yok forumda bilgisi olanlar varsa onların yorumlarını bekliyorum. Birde koçtaş fiyat etiketine inverter a++ yazmış ama ürünün kutusunda inverter yada a++ gibi ifadeler yer almıyor koçtaş yanlışlık yapmış olabilirmi sizce ? Teşekkür ederim

1466585225_Blyss_klima.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
B baran1985 , bu klimanin 9000btu, solar enerji isiyle ugrasan esnaf bir arkadasim 12m2 kucuk bir alanda kullaniyor.
Klimanin ustunde inverter yaziyor ama
Inverter oldugunu sanmiyorum
Forumda bakiniz hotpoint,haier vakasi

Nezaman arkadasin yanina ugrasam bu klimanin
800watt civari tuketim yaptığını goruyorum

Klimayi Gunes panellerinde beslediği icin arkadasın cokta umrunda degil tuketim
Sizin boyle bir luksunuzun oldugunu sanmiyorum

Rustunu ispatlamis arkadasinda kurumsal firmalarin oldugu marka ve modellere yonelmenizi oneririm.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kime bulsa ona üretim yaptıran fason markadır BYLSS. 2012-2013 döneminde VETSEL markasına da üretim yaptırtmıştır. Sonrasında BEKO ile aynı segment de üretim yapılmıştı.

Ben de Sota Sota başkana katılıyorum, kendisini ispat etmiş ve arkasında sağlam firmaların bulunduğu markalara yönelin lütfen :ok (MİDEA VESTEL MİTSUBİSHİ vs)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt