Blender seti önerir misiniz ?

C Çevrimdışı

CanMurat 

Aktif Üye
26 Eki 2018
255
Kimse cevaplamamış. Muhtemelen almışsınızdır. Fakat bu konu hakkında yorum ihtiyacı olanlara yardımcı olmaya çalışayım:
Küçük ev aletleri sektörünün çok büyük bir kısmı fason üretim ile dönüyor. Çoğu aslında Çin meşeili. Ben bu setten alırken araştırmıştım:
Benim tercihim; Braun MQ735 olmuştu. Üst seviye bir set; memnunum. Fakat daha mantıklı bir tavsiye vermek gerekirse; en alt ve en üst cihazlarından ziyade orta segment cihazını tavsiye ederim. Alt segmentteki modelinin kasa ve aksesuar kalitesi zayıf. Bu cihazlarda aksesuar kalitesi de ana ünite kadar önemlidir. Benim tercih ettiğim üst segmentindeki setinin ana ünitesinde 'smart speed' özelliği eklenmiş: Tek tuşla, bastığın kadar hızlan. Gaz pedalı gibi düşünün. Tuşu kullanması diğer basmalı modellere göre daha kolay. Fakat bu özellik, dayanıklılık konusunda diğer eski tip basmalı tuşlara göre daha zayıf olacaktır. Nitekim bu bilgiyi bölgemdeki servis yetkilisinden de teyit ettim. Tamiratı yok; bozulunca çöp. Herhangi bir cihazın çalışmasını basitlikten uzaklaştırıp ne kadar karmaşıklarırsanız o kadar bozulma riski artar. 5XX serisi veya bu özelliği olmayan daha üst serileri tercih edebilirsiniz. Mesela; MQ535. Bundan da hediye almıştım; kullanan memnun. İhtiyacınıza uygun aksesuarlara göre setinizi belirlerseniz.
Ayrıca bu markanın garanti şartlarındaki desteğinden şimdiye kadar memnun kaldım.
Tefal'in de iyi serileri (activflow bıçaklı modelleri) vardır. Daha önceki deneyimlerimden; aynı şekilde bu markanın servis desteğinden de memnun kaldım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri