biss feed yayını

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
7.0°E
11690 H 12500
4:2:0 HEVC

#CW: 55 23 9E 16 D0 90 49 A9

4k tvlerde çalışır şifreyi biss kısmına eklenecek kanalın ismini bulup taratınca listenin sonunda olur

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
7E
11464 H 2500
biss=E6 C6 E5 91 02 AF 3B EC

biss destekli tüm uydularda izlenebilir

arama kısmında 6 tane kanal görünüyor ama listeye eklenmiyor sondaki 2 test kanalı. kanal listesinde sadece ilk 4 kanal var, çözümü nedir bunun ?

tv toshiba 50u5863dat 4k

P_20190309_171929e080cacead54ae28.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
arama kısmında 6 tane kanal görünüyor ama listeye eklenmiyor sondaki 2 test kanalı. kanal listesinde sadece ilk 4 kanal var, çözümü nedir bunun ?

tv toshiba 50u5863dat 4k

P_20190309_171929e080cacead54ae28.jpg
siz otomatik tarma mı yaptınız yoksa manuel kanal tarama mı?
mevcutsa frekansları manuel kanal aramadan yapın

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
siz otomatik tarma mı yaptınız yoksa manuel kanal tarama mı?
mevcutsa frekansları manuel kanal aramadan yapın

istasyonlar listede yoktu daha sonra istasyonları manuel ekleyip otomatik tarama yaptım. arama ekranında resimde göründüğü gibi test yayınları çıkıyor ama altta yazdığı şekliyle 4 kanal bulundu diyerek listeye o kanallar eklenmiyor. çözemediğim tuhaf bir durum, en son tvyi resetleyip baştan kurulum yapmayı deneyeceğim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
istasyonlar listede yoktu daha sonra istasyonları manuel ekleyip otomatik tarama yaptım. arama ekranında resimde göründüğü gibi test yayınları çıkıyor ama altta yazdığı şekliyle 4 kanal bulundu diyerek listeye o kanallar eklenmiyor. çözemediğim tuhaf bir durum, en son tvyi resetleyip baştan kurulum yapmayı deneyeceğim
ben şöyle yaptım ayarlarlar > uydu ayarları> anten kurulumu> disqC kaçta mevcutsa Eutlsat 7A yı atadım sonra manuel uydu arama ya girip frekansı girince tarıyor.
ama bende Eutlsat olmadığı için hiç bişey bulmuyor :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
ben şöyle yaptım ayarlarlar > uydu ayarları> anten kurulumu> disqC kaçta mevcutsa Eutlsat 7A yı atadım sonra manuel uydu arama ya girip frekansı girince tarıyor.
ama bende Eutlsat olmadığı için hiç bişey bulmuyor :sirit

sorun kısmı orada sanırım, tvde manuel arama kısmına girince uydu ve frekans yok sadece karasal ve kablo tv arama bölümü var. mecburen otomatik tarama yapıyorum

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sorun kısmı orada sanırım, tvde manuel arama kısmına girince uydu ve frekans yok sadece karasal ve kablo tv arama bölümü var. mecburen otomatik tarama yapıyorum
Eğer o yoksa büyük ihtimalle tkgs kurulumu yapılmış olabilir. İlk kurulum deneyip kendin kurabilirmisin?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Uydumu kullanıyorsun kablotv mi? ,ikiside diyorsan,kablotv kanallarından uyduya geçip de arat bakalım...

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Eğer o yoksa büyük ihtimalle tkgs kurulumu yapılmış olabilir. İlk kurulum deneyip kendin kurabilirmisin?

aynen tkgs kurulumu olarak ayarlı, ilk kurulum şeklinde de denedim çıkmadı, uğraşmayacağım artık, vestel tvlerde deneyip sonuç alan olursa ona göre yeniden deneriz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Uydumu kullanıyorsun kablotv mi? ,ikiside diyorsan,kablotv kanallarından uyduya geçip de arat bakalım...

toshiba uhd smart tvnin dahili uydu alıcısını kullanıyorum. merkezi sistem uydu diseq dışında seçince kanal bulmuyor ne hikmetse. bende bein kanalları var zaten iptvde ama 4k olarak bir denemek istemiştim nasip değilmiş :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben bu ekranın resmini alsam,merak ettim,Arama menüsünün ve Manuel arama resmi istiyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt