Bir buluşma yapalım diyoruz. Ne dersiniz?

Ö Çevrimdışı

öğretmenmetin

Yeni Üye
25 Eki 2019
2
43
Merhabalar,

Salonuma tv almak için internette gezinirken Adem Bey'in youtube kanalı ile karşılaştım epey tatminkar bilgiler veriyor kendileri... Yorumlarını takip etmek için ilk kez bir forum sitesine üye oldum. Hata için şimdiden affola... Selamlar...

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhabalar,

Salonuma tv almak için internette gezinirken Adem Bey'in youtube kanalı ile karşılaştım epey tatminkar bilgiler veriyor kendileri... Yorumlarını takip etmek için ilk kez bir forum sitesine üye oldum. Hata için şimdiden affola... Selamlar...
Ne mutlu ki hayatınızda bir ilk'e sebep olmuşuz. Hoşgeldiniz ?

O zaman size ilk çay, Alo abimiz teraspy teraspy den gelsin, Çaylar kulaklara iyi geliyormuş Alo abi :kiskis

:cay:cay

Meslek belli oluyor değerli hocam, Branş nedir acaba?

Ö Çevrimdışı

öğretmenmetin

Yeni Üye
25 Eki 2019
2
43
Ne mutlu ki hayatınızda bir ilk'e sebep olmuşuz. Hoşgeldiniz ?

O zaman size ilk çay, Alo abimiz teraspy teraspy den gelsin, Çaylar kulaklara iyi geliyormuş Alo abi :kiskis

:cay:cay

Meslek belli oluyor değerli hocam, Branş nedir acaba?

Hoş Buldum Adem Bey, teşekkür ederim, forum sitelerine okuyup geçerim çok da aktif olmam (yoğun iş tempondan dolayı) ama paylaşımlara ve yapılan yorumlara bakınca da burayı takip etmemin elzem olduğuna kanaat getirdim... nasip izmire yolunuz düşerse pasaport iskelesinde sizinle çay içmeyi isterim. Fırsat buldukça youtube dan sizi takip ediyorum. Özellikle tv yorumlarınız tatminkar nitelikte ve yol gösterici. Bu arada Matematik öğretmeniyim. Saygılarımla.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hoş Buldum Adem Bey, teşekkür ederim, forum sitelerine okuyup geçerim çok da aktif olmam (yoğun iş tempondan dolayı) ama paylaşımlara ve yapılan yorumlara bakınca da burayı takip etmemin elzem olduğuna kanaat getirdim... nasip izmire yolunuz düşerse pasaport iskelesinde sizinle çay içmeyi isterim. Fırsat buldukça youtube dan sizi takip ediyorum. Özellikle tv yorumlarınız tatminkar nitelikte ve yol gösterici. Bu arada Matematik öğretmeniyim. Saygılarımla.
Matematikten aklımda kalan tek şey gaus teoremi idi ama o da kaldırıldı sanırım ?

Aslen Karşıyaka lı olsam da karşıdan evliyim yani eşim Güzelyalı doğumlu ❤️

Eşime ayrı, Güzel İzmir'in ise her semtine ayrı aşığım o nedenle pasaport da sizinle kordon manzarası eşliğinde çay içmek büyük keyif olacaktır.

Annemi ziyarete geldiğimde nasipse mutlu olurum görüşmekten değerli hocam . ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben İzmirli değilim ve İzmirde hiiiiiiç oturmadım <--- der ve :hihi tır...
Hocam İzmirin neresindesin,hangi okuldasın acaba,İzmir büyük yer artık,çocukluğumun İzmiri değil ama yine de çok seviyorum ,ama artık en çok tarlamı seviyorum , sessiz sakin in-cin top atıyor,birtek benim müzik sesi çıkıyor:haha1

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
Ben İzmirli değilim ve İzmirde hiiiiiiç oturmadım <--- der ve :hihi tır...
Hocam İzmirin neresindesin,hangi okuldasın acaba,İzmir büyük yer artık,çocukluğumun İzmiri değil ama yine de çok seviyorum ,ama artık en çok tarlamı seviyorum , sessiz sakin in-cin top atıyor,birtek benim müzik sesi çıkıyor:haha1
Gel inatlaşma Ehtiyar, Beni Evlatlık al olsun bitsin. :sopa

Sana çiçek gibi bakarim emekli maaşını çıtır çıtır yerim, tarlanda hoplar ziplarim, toyotanla biroyana birbuyana gezer dururum.

Gel Inat etme.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt