BİM'e Gelecek Olan Termos ve Çay Makinesi Nasıldır?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Keysmart arçelik kalitesindedir zaten çinde ürettirilip marka basılıyor termos hakkında bir yorumum yok

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
Merhaba dostlar, bu hafta 15 Kasım Cuma günü BİM'e Stanley marka termos ve Keysmart Çay Makinesi geliyor, sizce nasıldır?
Termos daha önce de gelmişti sanırım. :alala

Stanley Termos;

Bim Kaliteli Hizmet
www.bim.com.tr

Çay makinesi;

Bim Kaliteli Hizmet
www.bim.com.tr

Selâmün aleyküm merhaba
öncelikle hayırlı işler ve çalışmalar .

tam aynı ürün mü bilmiyorum. benzer olabilir !!
fiyatı iyi !!!
ürün güzel kaliteli ısı değerleri gün için yeterli . ( içine konacak ürün üst seviye derece konması süreyi uzatır + kapak açma kapama süresi + dış ortam ısısı dğeri önemli )
iş görür .
tek en önemlisi akıntı yapmaması .
sorun yapabilir mi ? basınç yapacak ürünlerde ? ( genleşme sorunu olabilir mi ? kapak veya conta vs gibi bozulması !!! )

alınabilir tavsiye ederim . ?⭐⭐⭐⭐⭐

BİM - Keysmart Çay Makinesi
önce kalite , sonra fiyat ( benim tercihim )
içi plastik gibi duruyor ? gerisi kalite olsun ne yazar sağlık önemli .!!!

tavsiye etmem .?⭐

kolay gelsin .sağlıcakla kalın .

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Stanley&Aladin bunlar "çelik termos" un dünaya da ilk üreticileri dir!
Geçmişte çok Aladin kullandım,Stanley in her zaman ki esprisi ise "taşıma saplı" olması dır

Ancak ben "Made in U.S.A" den bahsediyorum!!! zira bunları o zaman harbi olarak Coni ler üretiyorlardı!
Şimdi her bir şeyi Çin li üretiyor,o la ki hala bunlar Amerikan firmaları ise fason olarak ebette Çin de
üretiyorlar,bu arada Çin demişken bu herifler bu tip çelik termosları belki de 40 sene dir üretiyorlar
yani bu işi biliyor herifler,geriye şu kalıyor bu fason malın kalitesi nedir! zira herifler parasına göre sana kalite
üretiyorlar!

Direk USA malı olsa gözü kapalı kapın derdim(size böyle diyebilirler ama bu küllüm yalan dır!)

Sanırım bu işi ilk Aladin yaptı,zira çok eskiden termos içleri(çeperleri)çift katlı cam olurdu ve cam kalitesine göre de
malzemeye sıcak-soğuk olarak epeyi bir süre götürürdü,ama düştümü de şak diye kırılır kaldırır atardın!

Çelik işini Aladin çözmüştü;malum orada her işe giden(büyük ağırlık işçi/amele takımı) mutlaka termos götürecek dir
su ve kahvesi için! herifler Çelik ile olayı çözdüler örneğin tıpkı Lewis de dayanıklı pantalon olayını çözdüğü gibi?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bu aralar bende araştırıyordum fakat bu ürünün plastik olmasını tercih etmiyorum...

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Beyler bunlar Çelik dir;içi&dışı!!
haaa kalitesi nasıldır,yaw ona fazla takılmayın oldukça iyidir:bilmiyom

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
videosunu yayınlamıştım .
fotosu aşağıdadır .
ben yanlış biliyorsam , özür dilerim ( bakarak görmek gerekir , belki başka modeli var olabilir )

BIM---Keysmart-Cay-Makinesi.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt