bim 17 nisan sony 50" televizyon

S Çevrimdışı

SONKULLANICI

Aktif Üye
16 Nis 2019
234
64
FHD TV pek alınmaz,ya da alınsa bile fiyatı çok uygun olursa belki!
Yayınlar daha uzun yıllar SD&HD gidecektir!
Elinde iyi bir FHD TV si olanlar için pek de acele edilecek bir alım olmaz UHD!
4K yı bu yüzden aldım zaten, fhd ile arasında 200-300 tl fark var dı aynı ebat panelde.E "o zaman almışken" mantığı ister istemez devreye giriyor.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Önemli olan 4k sony TV'yi bu fiyata alabilecek misiniz? Eğer ki 50 inç bir TV düşünüyor olsaydım bu fiyata yakın bir awox 4k alacağıma kaliteli bir sony fhd tercih ederdim ?

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
ne Sony bu!
takılmayın böyle slogan tipli ilanlara ve markalara v.s
Sony de rutin üretim bandında bir kere 50 olmaz,bunlar piyasa işi fason ve çoğu kere
Çin dahil çeşitli yerlerde montajlanan TV ler dir!

ama şuna katılırım örneğin SD&HD izlemek için iyi bir eski bildiğimiz bir Sony TV alınır
örneğin heriflerin son iyisi de 2013 W9xx serisidir! veya bir HX850 de alınır gibi

O Çevrimdışı

Onur40

Yeni Üye
11 Nis 2020
11
26
ne Sony bu!
takılmayın böyle slogan tipli ilanlara ve markalara v.s
Sony de rutin üretim bandında bir kere 50 olmaz,bunlar piyasa işi fason ve çoğu kere
Çin dahil çeşitli yerlerde montajlanan TV ler dir!

ama şuna katılırım örneğin SD&HD izlemek için iyi bir eski bildiğimiz bir Sony TV alınır
örneğin heriflerin son iyisi de 2013 W9xx serisidir! veya bir HX850 de alınır gibi
Hocam merhaba peki 3200tlye kadar bir TV önerebilir misiniz bana 124 ekran

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
depoları boşaltıyorlar.adı sony içi boş.bim in 7000 tane mağazası var.herbiri 2 tane satsa 15 bin adet yapar.vole ye bak.trident yapalım önünede sony markasını çakalım.bundan suny bile olmaz.ha yaparsın kd7005 3.999 tl dersin fırsat olur.geçinizz beyler

A Çevrimdışı

Alternatifçi

Yeni Üye
18 Ağu 2019
7
41
Merhaba, bütün yorumları okudum, önemli bilgiler olduğu gibi tamamen yanlış yönlendiren bilgiler de mevcut.
Tv alma sürecimde birçok markayı uzunca bir süre araştırma şansım oldu, bu tv'yi de birkaç gündür araştırıyorum, garanti süresi, kurulum ücreti vb. eksileri olmakla birlikte, piyasada bulunabilen FHD tv'ler arasında alınabilecek en iyi tv.
Bu fiyata 4K tv alınır diyenler olmuş, eğer sürekli 4K içeriğe ulaşma şansları varsa saygı duyarım, ama onun dışında ağırlıklı olarak ulusal hd kanalları veya youtube'dan hd video vs seyretmek amacıyla tv almak isteyenler için bu tv biçilmiş kaftan.(Ayrıca çözünürlük uyumsuzluğundan dolayı hiçbir 4K tv, Hd yayını, Hd tv kadar kaliteli veremez.)
Son olarak fiyatının yüksek olduğu doğrudur, ancak görüntüsünü bizzat test etmiş biri olarak, piyasadaki birçok tanınmış markaya nal toplatacağını net olarak söyleyebilirim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Tekrar yazıyorum;hiç bir üretici ki bu arada bu paneli sanırım "Sony Japon" sanmıyorsunuz değilmi?? eğer öyle ise durum
daha da hayal kırıklığı olur,aman diyeyim,hem japonu unut hem kaliteyi unut ve en önemlisi
Sony de 50" olmaz:kiskis

yaw işler ne kadar komik haller aldı,yakında markette "Sharp" ın Aquos serisinin bilmem ne modelini
görürsek artık hiç şaşırmayacağım:hmm
zira Sharp yakında TV üretecek gibi,daha doğrusu Samsung bu işin panel üretiminden kaçıyor,işi HiEnd serilerinde
Sharp a yıkacak görünüyor!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt