Bilgisi olandan Tavsiye istiyorum

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Merhaba sevgili dostlar...
Bozcaada tarafında 3 aile kamp yapmayı dusunuyoruz. Ayılar veyahut Pikamp Kamp alanlarından bırısınde kalmayı planlıyoruz fakat yer konusunda bir fikrimiz yok.
daha önceden buralara giden duyan varmıdır acaba aramızda. en önemli etkenlerden birisi Ağaç :)
bilgisi olan varsa Tavsiye bekliyorum.
saygılarımla...

F Çevrimdışı

FireFly

Yeni Üye
15 Haz 2021
18
38
Merhaba, Ayılar kapını bilmiyorum ama eğer karavan veya aracınız ile Pikamp Kamp alanı gidebilir. Kendi imkanlarınız dahilinde kamp yapabilirsiniz. Habbele koyunda çok güzel bir denizi var. En son gittiğimde burada tesis veya işletme yoktu. Ne ihtiyacınız varsa yanınızda olmasında fayda var. Başta tuvalet ve temiz su yok. Tavsiye edebileceğim iki işletme var.
Yıldızkoy Arkadia Kamp Alanı, Ada Camping tabi bu işletmeler halen duruyorsa. İyi tatiller...

Son düzenleme:
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Merhaba, Ayılar kapını bilmiyorum ama eğer karavan veya aracınız ile Pikamp Kamp alanı gidebilir. Kendi imkanlarınız dahilinde kamp yapabilirsiniz. Habbele koyunda çok güzel bir denizi var. En son gittiğimde burada tesis veya işletme yoktu. Ne ihtiyacınız varsa yanınızda olmasında fayda var. Başta tuvalet ve temiz su yok. Tavsiye edebileceğim iki işletme var.
Yıldızkoy Arkadia Kamp Alanı, Ada Camping tabi bu işletmeler halen duruyorsa. İyi tatiller...
Tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim.
karavan tarzı değilde çadır kurulumu yapıcaz. en buyuk sıkıntı tuvalet ve temiz su. onun icin önlemimizi alıcaz gibi.
bakalım o taraflara gittiğimizde sanırım bu alanlar arası mesafeler kısa gıbı. bir karara varıcaz artık

F Çevrimdışı

FireFly

Yeni Üye
15 Haz 2021
18
38
Tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim.
karavan tarzı değilde çadır kurulumu yapıcaz. en buyuk sıkıntı tuvalet ve temiz su. onun icin önlemimizi alıcaz gibi.
bakalım o taraflara gittiğimizde sanırım bu alanlar arası mesafeler kısa gıbı. bir karara varıcaz artık
Şimdiden iyi tatiller...

Geri
Üst Alt