Bilet alma bot al kampanyası

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Merhabalar ;
PTT çalışanları dayanışma derneğinin düzenlediği bir yardım kampanyası geçen sene de düzenlediler guvenilir ellerden ihtiyac sahibi çocuklara bot alınıyor .
Piyango bileti alma çocuklara bot al onlara piyango çıksın
Görselde ki iletişim numarası ile irtibata geçebilirsiniz .

94B9474F-BEF7-477A-9272-C77081EFAEE0.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Güvenmemekte cok haklısınız bende aynı şekilde yaklaşıyorum güvenemiyorum malesef . Ama bu kampanya guvenilir ilk elden tanıdığımız icin foruma da konu açtık yoksa biz buraya bu konuyu hic açmazdık . Ama sizi çok iyi anlıyorum aynı duygular bende de mevcut .

ve kesinlikle nakit para kabul edilmiyor . Siz iletişim numarasına yazıyorsunuz o size misal veriyorum 33 numara kız botu diyor siz alıp direkt gönderim yapıyorsunuz .

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Yıllarca insanların güzel duygularını suistimal eden dernek,cemaat,kuruluşlar yüzünden insanların güveni kalmadı. terör örgütücülere piyango çıkardığı iddia edilen bir kurumun yaptığı çekilişlerde şaibeli olabileceği için ne bilet alırım,ne bu derneklere yardım ederim. Kendimiz gerçek ihtiyaç sahiplerini bulup etmeliyiz. Çokta zor değil üşenmeyelim lütfen.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Aslında gerçekten yardıma ihtiyaç duyanlara yardım etmek sevaptır özellikle yardım gizli olursa ama ülkemizde insanların bu duygularını bazı kişiler ve kurumlar senelerce istismar ettiler.Bu yüzden insanlar böyle durumlara şüphe ile yaklaşıyor.En iyisi kendin gözlerinle görüp gerçekten ihtiyacı olanı bulup yardım edeceksin.Maalesef kötü örneklerin çok olmasından dolayı kimselere ve kurumlara güven kalmadı bu zamanda. :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Zamanında yenen naneler HESAPSIZ kalınca insanların genel tavrının bu olması da gayet normal.
Biz dahi bir Dernek kurduk ancak faaliyetlerimizi kısıtlı ve Devletimizin MECBUR kıldığı kişi sayısı ile yürütüyoruz.
Korkudan Derneğe Banka hesabı dahi bağlamadım zira para pul ile zerre kadar işimiz olsun istemedim.
Adı DERNEK olsa dahi herkesin ne yazık ki bir çıkar beklentisi oluyor, bizde ise aksine kuruluş maliyetlerini dahi Karı Koca cebimizden karşıladık ve üyelerden dahi tahsil etmedik. Üyelik ücreti de aidat da almadık almıyoruz.

Sorun şu; Ülke insanını yardım kuruluşlarına GÜVENMEYECEK kadar şüpheci hale getiren yönetimin hiç mi kabahati yok bunda?

Peki yönetimin zaafiyeti yüzünden gerçekten yardıma muhtaç olan insanlar ne olacak?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt