Bildirim kapatma

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
Bir konuya mesaj yazınca, ömür billah peşimi bırakmıyor. O konuya mesaj yazdı, bu konuya mesaj yazdı vallahi başka birileri daha yazmış olabilir, bilmiyorum emin değilim kimsenin günahını almak istemem ama sen yinede bir bak vs bildirim bitmiyor ?konularda takibi bırak diye ayar verdim yine aynı. Biri mesajını beğendi, senden alıntı yaptı, senin hakkında biseyler dedi bir bak bakalım gibi bildirimler ok ama ben oraya yazdım diye her yazan kişi için bildirimleri nasıl kaldırırız yada sıkıntımı var bu konuda zira ben kapatmıştım ?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,778
sitenin bildirim alanındakiler mi, e-mail veya sms bildirimleri mi?

mail veya sms için ,hesabınız, tercihler kısmında ilgili yerlerden tik kaldırınız.

aynı yerde, site bildirim ayarları da var ama çok hakim değilim.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
44
sitenin bildirim alanındakiler mi, e-mail veya sms bildirimleri mi?

mail veya sms için ,hesabınız, tercihler kısmında ilgili yerlerden tik kaldırınız.

aynı yerde, site bildirim ayarları da var ama çok hakim değilim.
Tek isteğim bir yere mesaj yazında ardımdan yazılan benimle alakasız her mesaj için kırmızı zil bildirimi gelmesin ?

Bu arada buldum gibi başka bir ayar daha varmış. Kısa zamanda anlarım olmuş mu diye ?

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,454
Tek isteğim bir yere mesaj yazında ardımdan yazılan benimle alakasız her mesaj için kırmızı zil bildirimi gelmesin ?

Bu arada buldum gibi başka bir ayar daha varmış. Kısa zamanda anlarım olmuş mu diye ?
Profil ayarlarınızdaki tercihler bölümünü olmasını istediğiniz şekilde düzenleyin.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Konuya gelip 'takibi' bırak derseniz sorun çözülür diye düşünüyorum?

Geri
Üst Alt