Beyaz Eşya Tavsiyesi

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
117
23
Merhabalar

Yeni evimize beyaz eşya bakıyoruz. İnternetten model araştırırken hem ürün kalitesi hem de satış sonrası desteği iyidir diye düşünüp BSH Grup markası olan Profilo ya baktık. Fakat marka konusunda bir takıntımız yok. Bütçemize göre en kaliteli ve ihtiyaçlarımızı görecek ürünler almayı düşünüyoruz. İnternet üzerinden bir yetkili bayiden seçim yaptık. Hem fiyat olarak hem de ürün çeşitliliği internet üzerinden bulduğum en uygun yer. Tüm ürünleri tek yerden almak daha az uğraşmamızı sağlar diye düşünüyorum.

Seçtiğimiz ürünleri ve temel nedenlerini paylaşayım. Bu bütçe ile daha farklı model seçilebilir mi yorumlarsanız çok sevinirim.

Öncelikle buzdolabı için BD3155WFVN modelini düşünüyoruz. Dondurucunun altta olması ve toplam hacminin 438 litre olması sebebiyle seçtik. Fiyat olarak 18.5k civarı.

Çamaşır makinesi için CGA142Z0TR modelini düşünüyoruz. 9KG ve 1200 devir bir çamaşır makinesi bizim işimizi görür. Tambur hacminin de 65 litre olması belki artı olarak yazılabilir. Fiyat olarak 13k civarı.

Kurutma makinesi olarak KM961RCTR modelini düşünüyoruz. 9KG işimizi görür diye düşünüyorum. Fiyat olarak 15.5k civarı.

Bulaşık makinesi olarak BMA5102EV modelini düşünüyoruz. Tam ankastre olması görüntü açısından hoşumuza gitti. Fiyat olarak 11k civarı.

Fırın olarak FRSA325B1 modelini düşündük. Fakat FRMA425B5 ve FRMA226B seçenekleri de mevcut. Buhar destekli olması avantaj mı bilmiyorum. FRMA425B5 modelinde ise Kolay temizlik üst panel, arka panel, yan panel özelliği ön plana çıkıyor. Fiyatlar ise FRMA226B 7.2k, FRSA325B1 10.3k, FRMA425B5 11.4k (profilo internet sitesinden pahalı garip bir şekilde)

Ocak olarak OO37P2O12D, davlumbaz olarak DVK6J621 modelini düşünüyoruz. Spesifik bir nedeni yok açıkçası.

Bu bütçe (80k civarı) içinde şu markaya bakın veya şu modele yönelin dediğiniz ürünler var mı? Şimdiden tüm ilginiz için çok teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt