Benim takipçilerimi neden sildiniz bakayım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yoksa Vestel odaklı bir kalkışma mı yaşıyoruz :ara
Geçen hafta web siteme gireyim dedim,aaa kıpkırmızı olmuş,google güvensiz site yapmış,şaşırdım,yeğenim aradı "daykom,senin siteyi şikayet etmişler,google güvensiz yapmış" dedi :)
Şikeyet konusu neydi biliyormusun sevgili The_SreT ,"vestel-toolbox" :haha1
Bende mail attım google'a, "derhal kaldırın ,site bana ait ,malware (mi ne) o bile yok,hakkımı arayacağım" dedim,yeğene anlattım telde "daykom,açmaları uzunsürüyor" dedi,ama 2 günde açıldı :) ,hani altında birşey aramıyorum ama .... :haha1

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Geçen hafta web siteme gireyim dedim,aaa kıpkırmızı olmuş,google güvensiz site yapmış,şaşırdım,yeğenim aradı "daykom,senin siteyi şikayet etmişler,google güvensiz yapmış" dedi :)
Şikeyet konusu neydi biliyormusun sevgili The_SreT ,"vestel-toolbox" :haha1
Bende mail attım google'a, "derhal kaldırın ,site bana ait ,malware (mi ne) o bile yok,hakkımı arayacağım" dedim,yeğene anlattım telde "daykom,açmaları uzunsürüyor" dedi,ama 2 günde açıldı :) ,hani altında birşey aramıyorum ama .... :haha1

En son Java ile yaptığın çalışma mı abi? En son yaptığın uygulamayı ben de indirdiğimde Windows Defender virüs uyarısı vermişti.
Muhtemelen Java nedeniyle verdi o uyarıyı. :hmm

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
En son Java ile yaptığın çalışma mı abi? En son yaptığın uygulamayı ben de indirdiğimde Windows Defender virüs uyarısı vermişti.
Muhtemelen Java nedeniyle verdi o uyarıyı. :hmm
Elimde foto vardı ,yükleyeyim dedim ama bulamadım :(
o değil umut,çooook önceden yayınlanmıştı ,bende virüslü yazılım olmaz-olamaz ,çünkü linux altında yapıyorum hep,ama sizdeki bulucular öyle görüyor olabilir :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu web sitesi olaylarından pek anlamıyorum , madem konusu açıldı , açıldı diye umuyorum anlamadığımdan ? Ben telefondaki Opera tarayıcıdan türk telekomun sitesine girmeye çalışıyorum güvenli değil hatası veriyo giremiyorum ama Chrome dan giriyor siteye , bu ne ola ki :alala

S91204-022535.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Elimde foto vardı ,yükleyeyim dedim ama bulamadım :(
o değil umut,çooook önceden yayınlanmıştı ,bende virüslü yazılım olmaz-olamaz ,çünkü linux altında yapıyorum hep,ama sizdeki bulucular öyle görüyor olabilir :)

Senden yana şüphemiz yok zaten abi, defender her şeye tuzlukla koşabiliyor. :haha1

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
3 4 hafta önce tekrar indirdim sizin siteden toolbox u pc de virüs uyarisi verdi büyük ihtimalle sikayet o yüzden yapilmis olabilir. Birde konu yönlendirmelerini anasayfadan yapmaniz mümkünse iyi olur, aradigimi bulmak icin ihtiyacim oldugunda sayfa sayfa ariyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sevgili hosbulduk,detaylı yazarsan sevinirim ,anlamadım inan iyimi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt