Beko TV çok kasıyor

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
benim mb130 kartlı regal tv de dana gibi kasıyor.

Geçen gün servis çağırdım gelen teknisyenler baktı baktı baktı baktı ve baktı. Şaşırdılar, tv nin sorunları anlattım söylediklerimden bir şey anlamıyor gibi bir yüz ifadesi takındıklarını fark ettim.

Biraz fotoğraf çektiler tv nin kasmasını videoya çektiler.

Eee sonuç ne olacak dedim.

Abi biz beyaz eşya bölümüne bakıyoruz, adrese yakın olduğumuz için sana uğradık, bu çektiğimiz videoları tv bölümüne bakan arkadaşa göstereceğiz, vestel genel merkezede göndereceğiz bu kasma videolarını deyip gittiler.

1 hafta sonra gelen netice; sizin internet bağlantınız yavaş, tv o yüzden kasıyor dendi...

Konu ile alakasız oldu yazdıklarım ama, kasma kelimesini görünce yazmadan duramadım.

Not; internet hızım 50 megabit.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cloadhex

Aktif Üye
20 Kas 2021
55
benim mb130 kartlı regal tv de dana gibi kasıyor.

Geçen gün servis çağırdım gelen teknisyenler baktı baktı baktı baktı ve baktı. Şaşırdılar, tv nin sorunları anlattım söylediklerimden bir şey anlamıyor gibi bir yüz ifadesi takındıklarını fark ettim.

Biraz fotoğraf çektiler tv nin kasmasını videoya çektiler.

Eee sonuç ne olacak dedim.

Abi biz beyaz eşya bölümüne bakıyoruz, adrese yakın olduğumuz için sana uğradık, bu çektiğimiz videoları tv bölümüne bakan arkadaşa göstereceğiz, vestel genel merkezede göndereceğiz bu kasma videolarını deyip gittiler.

1 hafta sonra gelen netice; sizin internet bağlantınız yavaş, tv o yüzden kasıyor dendi...

Konu ile alakasız oldu yazdıklarım ama, kasma kelimesini görünce yazmadan duramadım.
Ne kadar saçma? Televizyon satıpta bilgisiz olmak. ?

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
HBBTV gibi servisler nedeniyle olabilir. Android mi standart yazılım mı?
Android ise pek bir performans beklemeyin zaten.
Ne Vestel, ne Arçelik. İkisi de düşük donanımla çalıştırıyor Android'i.

C Çevrimdışı

Cloadhex

Aktif Üye
20 Kas 2021
55
HBBTV gibi servisler nedeniyle olabilir. Android mi standart yazılım mı?
Android ise pek bir performans beklemeyin zaten.
Ne Vestel, ne Arçelik. İkisi de düşük donanımla çalıştırıyor Android'i.
Kusura bakmayın lütfen, aşırı geç bakıyorum. ?
Televizyon standart 2015 Beko yazılımı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Anten sinyal seviyesi nedir, mesela cnnturk sinyal fotosu at bakayım buraya ,"acaba" düşüncemi kontrol edeyim :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt