Beko B49-LB-8477 Full HD Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon led bar

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
işçilik dahil ne kadara yapıyorlar bence önce onu öğren ona göre kendinmi yapacaksın yoksa servisemi vereceksin yoksada yeni tv mi alacaksın karar verirsin.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60

Servisi telefonla arayamadığımız için bir uğrayım dedim.Arkadaşlar bakıyor daha sorunu tespit edemedik dediler.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Peki hocam dediğiniz gibi çıkmadan vazgeçtim.Evet bizim televizyon 7 sene önce alınmış.Orjinal arçelik servise bıraktım televizyonu burası ufak bir ilçe ve ben burda sürekli durmadığım için başka servis bilmiyorum.
Işık tutunca panelde hiç bir görüntü yok.Yıldırım sırasında olmuş bu olay.Güç besleme daha ucuzdur inşallah.
O kartlar daha ucuz olmaz genelde ama, çıkma parçanın ömrü şaibeli verdiğiniz ücrete değmez.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Dün arızanın nerden olduğunu daha tespit edemedik diyen servisi bugün aradım.Bir saat sonra geri döndüler.
Ledler arızalı elimizde yok depoya yazdık onlardan yok diye cevap gelirse sizi isterseniz çağrı merkezimizle ücretli değişim için yönlendirelim dediler.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Dün arızanın nerden olduğunu daha tespit edemedik diyen servisi bugün aradım.Bir saat sonra geri döndüler.
Ledler arızalı elimizde yok depoya yazdık onlardan yok diye cevap gelirse sizi isterseniz çağrı merkezimizle ücretli değişim için yönlendirelim dediler.
o servisin iş yapmaya gönlü yok

Geri
Üst Alt