Beko B49-LB-8477 Full HD Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon led bar

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Merhaba servis bu televizyonun led barı için 550 tl istiyor.
Bu fiyat fazla mıdır? daha uygun fiyata bulabilir miyim?

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Daha belli değil yarın belli olacak.Ama set halinde değişiyor demişti servisteki bayan.Tabi işcilik dahil değil sanirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Televizyonda ses var görüntü yok.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Daha belli değil yarın belli olacak.Ama set halinde değişiyor demişti servisteki bayan.Tabi işcilik dahil değil sanirim.
pardon ben işçilik dahil 550 tl istiyor anladım fiyat pahallı modele göre araştırabilirsiniz
arka kapak görselini wp den firma gönderin ellerinde varsa yardımcı olurlar

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
pardon ben işçilik dahil 550 tl istiyor anladım fiyat pahallı modele göre araştırabilirsiniz
arka kapak görselini wp den firma gönderin ellerinde varsa yardımcı olurlar
Arızanın ne olduğunu bugün söyleyecekler.Teknisyen bugün bakacakmış.Ben ses var görüntü yok deyince orada çalışan sekreter bayan bu teşhiste bulundu.Televizyon açıkken yıldırım sesi gelmiş ve ekran kararmış.Ekrana fener tuttuğumda herhangi bir görüntü yok sadece ses var.Led barları temin edebilirsem ben takabilir miyim?Kolay mıdır?
Kart arızası çıkarsa nasıl olacak?Ben bulup kendim mi takmalıyım?
Sizin belirttiğiniz firmaya televizyonun arka etiketini wp tan gönderddim cevap bekliyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,836
Arızanın ne olduğunu bugün söyleyecekler.Teknisyen bugün bakacakmış.Ben ses var görüntü yok deyince orada çalışan sekreter bayan bu teşhiste bulundu.Televizyon açıkken yıldırım sesi gelmiş ve ekran kararmış.Ekrana fener tuttuğumda herhangi bir görüntü yok sadece ses var.Led barları temin edebilirsem ben takabilir miyim?Kolay mıdır?
Kart arızası çıkarsa nasıl olacak?Ben bulup kendim mi takmalıyım?
Sizin belirttiğiniz firmaya televizyonun arka etiketini wp tan gönderddim cevap bekliyorum.
Eliniz yatkınsa LED bar değişimi yapabilirsiniz.
Dikkatli olmanız yeterli. Paneli kırmamak adına.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Eliniz yatkınsa LED bar değişimi yapabilirsiniz.
Dikkatli olmanız yeterli. Paneli kırmamak adına.
Led barları ucuza bulamadım şu an için.400 tl den aşağı yok gibi televizyon 2014 te alnmış.Pek fazla seçenek yok gibi internette.Satıcılara güvenmekte mesele.Yukarıda teknowest arkadaşín verdiği linkte 462 tl ye satıyorlar. Ufak bir ilçedeyim direk arçelik servise götürdük.Büyük bir ilde yaptırmak belki daha mantıklı olur.
Bugün arızayı belirleyip arayacaklar kart arizasi da cıkabilir.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,836
Led barları ucuza bulamadım şu an için.400 tl den aşağı yok gibi televizyon 2014 te alnmış.Pek fazla seçenek yok gibi internette.Satıcılara güvenmekte mesele.Yukarıda teknowest arkadaşín verdiği linkte 462 tl ye satıyorlar. Ufak bir ilçedeyim direk arçelik servise götürdük.Büyük bir ilde yaptırmak belki daha mantıklı olur.
Bugün arızayı belirleyip arayacaklar kart arizasi da cıkabilir.
Serviste yamuk olma ihtimali düşüktür de, ustalarımız güvenilir yerden tavsiye verir genelde.
Önemli olan doğru teşhisi koyabilmek.
Işık tuttuğunuzda panelde görüntü göremiyorsanız, kanal logosu vs, sorun başka yerde olabilir.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Serviste yamuk olma ihtimali düşüktür de, ustalarımız güvenilir yerden tavsiye verir genelde.
Önemli olan doğru teşhisi koyabilmek.
Işık tuttuğunuzda panelde görüntü göremiyorsanız, kanal logosu vs, sorun başka yerde olabilir.
Evet tavsiye edilen yer iyi.Fakat fiyat yüksek gibi.Servis 550 burası 462 tl diyor cok fark yok gibi.Tabi işçilik dahil değil sanırım.Serviste orjinal led takmıyordur gerçi 7 senelik tv sonuçta.
Işık tuttuğumda panelde görüntü yok.Yıldırım sesi duyduktan sonra gitmiş görüntü sadece ses var.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,836
Evet tavsiye edilen yer iyi.Fakat fiyat yüksek gibi.Servis 550 burası 462 tl diyor cok fark yok gibi.Tabi işçilik dahil değil sanırım.Serviste orjinal led takmıyordur gerçi 7 senelik tv sonuçta.
Işık tuttuğumda panelde görüntü yok.Yıldırım sesi duyduktan sonra gitmiş görüntü sadece ses var.
Teknik özellikleri bire bir karşılasa yeter.
Orjinal diye bir şey yok zaten.
LED'i X üretici üretir, Arçelik-Vestel alır kendi televizyonuna takar.

Parlaklık değerini karşılasa yeter.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Sahibindende çıkma led buldum 200 tl ye. Senkron elektronik istanbul beyoğlu adresi.350 tl de sıfırına diyor.Çıkma led sağlıklı olur mu?

H Çevrimdışı

haktanbozer 

Aktif Üye
26 Nis 2019
119
23
Sahibindende çıkma led buldum 200 tl ye. Senkron elektronik istanbul beyoğlu adresi.350 tl de sıfırına diyor.Çıkma led sağlıklı olur mu?

Hocam bence çıkma düşünmeyin. Ne kadar süre kullanılmış bilemezsiniz. Dediğinize göre ortalama 7 yıllık bir televizyon. İki üç kere tamirat görmesi riskli bana kalırsa. Servis veya güvenilir bir tamirci tek seferde tamir ederse ürün sağlığı açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

Işık tutunca panelde görüntü yoksa güç besleme kısmında da sorun olabilir.

N Çevrimdışı

nurol788

Yeni Üye
1 Haz 2020
30
60
Hocam bence çıkma düşünmeyin. Ne kadar süre kullanılmış bilemezsiniz. Dediğinize göre ortalama 7 yıllık bir televizyon. İki üç kere tamirat görmesi riskli bana kalırsa. Servis veya güvenilir bir tamirci tek seferde tamir ederse ürün sağlığı açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

Işık tutunca panelde görüntü yoksa güç besleme kısmında da sorun olabilir.
Peki hocam dediğiniz gibi çıkmadan vazgeçtim.Evet bizim televizyon 7 sene önce alınmış.Orjinal arçelik servise bıraktım televizyonu burası ufak bir ilçe ve ben burda sürekli durmadığım için başka servis bilmiyorum.
Işık tutunca panelde hiç bir görüntü yok.Yıldırım sırasında olmuş bu olay.Güç besleme daha ucuzdur inşallah.

Geri
Üst Alt