Beko 978557 EB Buzdolabı Tavsiyesi

M Çevrimdışı

Memduh Özkan

Yeni Üye
1 Eki 2022
2
28
Herkese merhaba , araniza yeni katıldım , cevaplarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ediyorum. Yakında evleneceğim, beyaz eşyalarımızı Beko'dan aldık. Buzdolabı 978557 EB , Bulaşık Makinesi BM 4044 , Çamaşır Makinesi CM10120, Fırın BFC 430 B modeli . Eğer bilginiz var ise genel olarak bu modeller hakkında görüşlerinizi almak isterim. Asıl sorum ise ; İş arkadaşım yaz başında Arçelik 578557 EB modelini almış ve aldığından bu yana 4 kez servis çağırmış, bir türlü dolaptan faydalanamamış. Teknik servis elemanları bu modellerin böyle sorunları var , üzerine para verip değiştirmeye çalışın demişler. Baktığımda iki buzdolabının aynı olduğunu fark ettim. Muhtemelen aynı buzdolabının Beko versiyonunu da ben almışım. Ürün şuan satın aldığım mağazanın deposunda , daha teslim almadım. Sizce vakit daha erkenken Siemens , Bosch , Samsung gibi markalara yönelsem mi. Şuan bu ürünü almak istemiyorum dediğimde beni uğraştıracaklarını , sorun çıkaracaklarını biliyorum ama eğer gerçekten bu modeller sıkıntılı ise , daha sonra uğraşmak yerine şimdi uğraşmayı tercih ederim. Ürünleri alırken ciddi bir bütçe kısıtım yoktu , bu modellerle muadil Siemens , Samsung gibi markaların ürünlerinide alabilirdim fakat günümüz beyaz eşyalarının kalitesi malum, abartmaya gerek yok diyerek böyle bir tercih yapmıştım. Sizce doğru yapmış miyim, yoksa baş ağrıtıcı bir süreç olsa bile ürün değişikliği yapmam gerekiyor mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri