Baymak klima bakır boru metresine kaç TL alıyor

E Çevrimdışı

Elweald

Aktif Üye
12 Haz 2024
51
24
Arkadaşlar merhaba, 9000 BTU baymak marka klima sipariş ettim ve elime ulaştı. Yoğunluktan dolayı kuruluma cumartesi geleceklerini söylediler. Bende 4M bakır borudan sonrasına metre başı kaç TL alacaklarını sordum fakat net bir cevap vermeyip 1500-2000₺ arası dendi. Bende internette biraz araştırdım 750-1000₺ arası yazıyor. Hiçbir yerde net bir bilgi yok yakın zamanda taktıran arkadaşlar varsa kaç TL ödediğinizi yazar mısınız?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Merhaba her servis kendine göre fiyat uygulamakta. Bunun asıl nedeni kullanın boru kalitesi

alüminyum, hazır bakır boru kiti, vrv bakır boru olmak üzere enaz 3 çeşit boru kalitesi var. Buna ek olarak vrv borular bile et kalınlığına göre kendi içinde ayrılmakta.

mt başına 1500-2000tl bildiğiniz soygun, siz eniyisi müşteri hizmetlerini arayıp onlara sorun genel müdürlüğün belirlediği fiyatı ilk ağızdan öğrenmiş olursunuz.

E Çevrimdışı

Elweald

Aktif Üye
12 Haz 2024
51
24
Sota Sota, hocam inanılmaz bir şekilde kimse adam akıllı bir cevap veremiyor müşteri hizmetlerini arıyorum teknik servis ücret belirtmiyor diyorum bizim bilgimiz yok diyor. Merkez belirliyor diyor ücreti ee o zaman tutar ne diyorum bilmiyoruz diyo Bende başka teknik servisi aradım randevu aldığınız teknik servis ücreti söyler diyor ama kimsenin bir bilgisi yok cidden şaka gibi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,744
Sota Sota, hocam inanılmaz bir şekilde kimse adam akıllı bir cevap veremiyor müşteri hizmetlerini arıyorum teknik servis ücret belirtmiyor diyorum bizim bilgimiz yok diyor. Merkez belirliyor diyor ücreti ee o zaman tutar ne diyorum bilmiyoruz diyo Bende başka teknik servisi aradım randevu aldığınız teknik servis ücreti söyler diyor ama kimsenin bir bilgisi yok cidden şaka gibi
İstanbulda oturuyorsun heralde soğutma malzemesi satan yerlerden birini uğra şu kadar mt VRV bakır boru ne kadar tutar diye kabaca fiyat al VRV borular ömürlüktür.
Daha sonra servisle mt başına fiyatı konuş, hangisi hesabına uyarsa onu al.

Ben dışarıdan gelen boru takmam garanti dışı kalabilir diyecektir. Hadi oradan garanti kitapçığında böyle bir madde var mı diye sor. Paşa paşa senin aldığın boru takmak zorunda
Montaj formuna not düşer müşterinin kendi borusu kullanıldı diye zaten kaliteli boru aldığın için hiç birşey olmaz.

Ayrıca servis cihazla gelen boruyu da vermek zorunda. al koy bir kenara.

E Çevrimdışı

Elweald

Aktif Üye
12 Haz 2024
51
24
İstanbulda oturuyorsun heralde soğutma malzemesi satan yerlerden birini uğra şu kadar mt VRV bakır boru ne kadar tutar diye kabaca fiyat al VRV borular ömürlüktür.
Daha sonra servisle mt başına fiyatı konuş, hangisi hesabına uyarsa onu al.

Ben dışarıdan gelen boru takmam garanti dışı kalabilir diyecektir. Hadi oradan garanti kitapçığında böyle bir madde var mı diye sor. Paşa paşa senin aldığın boru takmak zorunda
Montaj formuna not düşer müşterinin kendi borusu kullanıldı diye zaten kaliteli boru aldığın için hiç birşey olmaz.

Ayrıca servis cihazla gelen boruyu da vermek zorunda. al koy bir kenara.
hocam teşekkür ederim tekrardan aradım bu sefer bi beyefendi bağlandı merkez sizinle iletişime geçecek dedi ilerleyen zamanda durumu yazarım buraya

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,066
64
siz erinmeyip yine de fiyat alın. Bakır borular kg olarak satılır ama satıcı kaç mt alacağınızı söyleyince yaklaşık fiyat verir.
+1 :ok doğru , kaybedecek bir şey yok nasılsa,hiç değilse fiyatı çıkar ortaya (şaka bir yana bakır boru için eskicileri dolaşayım bari, hanım için mutfağa klima istiyorum ,9luk (7lik de olur) olsa yeter, yaz kullanımı için :) )

Geri
Üst Alt