teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Teşekkür ederim yorumunuza ve olumlu enerjini paylaşımınıza. :mutlu
İsmi Yaviz kedimizin. Leyla ile Mecnun'da Erdal Bakkal öyle seslenirdi hırsız daha doğrusu "Performans sanatçısı Yavuz'a: "Yaviz!"
Oradan geldi aklımıza bu. Ki o videodaki gibi toka hırsızı, hastası oldu. :hihi
Tokayı araklıyor ,bir de yüzüne bakıyor ne diyecek diye ,lahavleeeee :haha1
Youtube yorumuma da yazacaktım kediyi ama orası yeri değil diye yazmadım ,öne çıkmasın yaviz :hihi

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Bugün bir şey dikkatimi çekti.
Telefon internetinin hızına bağlı olarak, Spotify, Youtube Music gibi uygulamalarda müziğin kalitesi otomatik değişiyor.
Dikkatimi çeken ise, düşük kalite müzik telde ideal kalitede çalarken, modül üzerinden araç teybinde aktarıp çalınınca inanılmazdı düşüyor kalite.
Sonra yüksek kaliteye ayarladım. Kendine geldi.
Değişik bir tecrübe oldu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Telefon internetinin hızına bağlı olarak, Spotify, Youtube Music gibi uygulamalarda müziğin kalitesi otomatik değişiyor.
Dikkatimi çeken ise, düşük kalite müzik telde ideal kalitede çalarken, modül üzerinden araç teybinde aktarıp çalınınca inanılmazdı düşüyor kalite.
İnterneti daha çok yemez mi o zaman :alala

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Onunla ilgisi yok hocam modül bt sürümü vs düşük oluyor tel bt sürümü ile modül arası uyumsuzluk mobil veri yolda gidip gelirken baz istasyonu değişimi vs oluyor birde telde yüklü mp3 ler ile bir deneme Sıkıntı olacak mı

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Genelde şarkı listelerimi indiriyorum evde en üst kalitede.

Denerim bugün. Merak ettim.
Kalite ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum mp3'lerde sorun çıkmaması lazım çıkarsa bt versiyon uyumsuzluğu var.
Sorun çıkmazsa baz istasyonu anlık veri kaybına bağlı bir sorun bt internet gibi değil kalite değişince ses değişmez.
Şöyle bir sorun var youtube'de düşük kalitede videolar takılır gibi oluyor düzgün oynatmıyor yada oto kalite yükseltmeye çalışıyor
Bunlara bağlı uygulama ile ilgili sorunlar olabilir.

vanosfer Çevrimdışı

vanosfer 

Aktif Üye
17 Ocak 2019
284
Kalite ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum mp3'lerde sorun çıkmaması lazım çıkarsa bt versiyon uyumsuzluğu var.
Sorun çıkmazsa baz istasyonu anlık veri kaybına bağlı bir sorun bt internet gibi değil kalite değişince ses değişmez.
Şöyle bir sorun var youtube'de düşük kalitede videolar takılır gibi oluyor düzgün oynatmıyor yada oto kalite yükseltmeye çalışıyor
Bunlara bağlı uygulama ile ilgili sorunlar olabilir.
YouTube Music uygulamasını kullanıyorum. Orada video yok, kalite seçimi var.
Baz istasyonu kaynaklı olabildiğini düşünüyorum. Deneyeceğim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt