AXEN TV Yazılım

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,435
32
bende 70 ekran olanın arıyorum .Müşteri hizmetlerini aradım , mail attım dönüş yapılmadı ilgi sıfır.Tv de kanal listesinde kendi kendine değişme ,silinme var.Bariz yazılım hatası .

Beratcan Çevrimdışı

Beratcan

Yeni Üye
27 Eyl 2018
25
61
axen at 16037 uydu modül sinyal almıyor HDMI ve diger menuler geliyor fakat ne HDMI den ne USB den nede PC den görüntü verebiliyorum uydu modulunde normal uydu bölümüne girebiliyorum fakat disec ayarlarını yapabilecegim setup menusü dahi gelmiyor. sorunun nerde oldugunu bulmadım yazılımmı başka bişeymi anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim. kanal arama ya tıkladıgımda direk sinyal yok uyarısı verip öylece kalıyor tekrar bu menüye gelebilmem için tv yi kapatrıp açmam gerekiyor yoksa bu menuyede giremiyorum gerçi yazılım olsada USB bölümünü gordüğüm halde USB yi dahi okumuyor
Ekran-Alintisi1e155f0fd70f2f9a.png

Ekran-Alintisi1241ba4414e2cc67a.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
axen at 16037 uydu modül sinyal almıyor HDMI ve diger menuler geliyor fakat ne HDMI den ne USB den nede PC den görüntü verebiliyorum uydu modulunde normal uydu bölümüne girebiliyorum fakat disec ayarlarını yapabilecegim setup menusü dahi gelmiyor. sorunun nerde oldugunu bulmadım yazılımmı başka bişeymi anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim. kanal arama ya tıkladıgımda direk sinyal yok uyarısı verip öylece kalıyor tekrar bu menüye gelebilmem için tv yi kapatrıp açmam gerekiyor yoksa bu menuyede giremiyorum gerçi yazılım olsada USB bölümünü gordüğüm halde USB yi dahi okumuyor
Ekran-Alintisi1e155f0fd70f2f9a.png

Ekran-Alintisi1241ba4414e2cc67a.png
Reset atılıyor mu acaba,denedin mi :alala

Geri
Üst Alt