Axen tv modülü

K Çevrimdışı

kamer11

Yeni Üye
18 Eki 2024
3
17
Merhabalar 2019 yılında Axen TV bir televizyon aldım bugün 2024 yılında birkaç gün önce TV dondu ve ben de televizyonu aç kapat yaptım Sonra birden bütün kanallar gitmiş dvi ve pc modu vardı Sadece televizyonda ben de televizyonumu başka bir moda aldığımı düşündüm ve servis aradım servisi ısrarla TV modülünün bozuk olduğunu söyledi elektronik mağazalarına sordum Bunu sıfır parçası olmaz bunu ya yaptıracaksınız ya da televizyonunuzu yenileyeceksiniz yeni televizyon alacaksınız dediler Ben parçanın içine açtım fakat hiçbiri arıza göremedim çoğu elektronikçi de zaten yapmak istemedi yeni televizyon alındı dediler televizyonunda hiçbir kusur yok yepyeni Tap taze ama modül bozuk diyorlar gerçekten doğru olabilir mi yoksa ben kumandayla yanlışlıkla başka bir modem açtım
Hiçbir elektronik mağazası bu uydunun sıfırı olmaz yeni uydu alınıp takılmaz diyor
1000001021.jpg
1000001016.jpg

K Çevrimdışı

kamer11

Yeni Üye
18 Eki 2024
3
17
Aynısının Sunny olanı da işinizi görür.
Ya da Hi-Level.

İçindeki anakarta uyumlu modülden bulmanız lazım.
Arıza modülde ve tamiri yok mu?
Tamiri var yetkili servis 4400 TL istedi O zaten televizyonu şimdiki fiyatı o kadar hani onu alacağıma yaptıracağıma yeni bir televizyon alırım Ayrıca dediğiniz modelde ben size uydurum modelini versem siz bana internette sıfır sunny uydusunu bulabilir misiniz ya da hala onun dediğiniz gibi uyar mı acaba ana kartın bende seri numarası var

Tamiri var yetkili servis 4400 TL istedi O zaten televizyonu şimdiki fiyatı o kadar hani onu alacağıma yaptıracağıma yeni bir televizyon alırım Ayrıca dediğiniz modelde ben size uydurum modelini versem siz bana internette sıfır sunny uydusunu bulabilir misiniz ya da hala onun dediğiniz gibi uyar mı acaba ana kartın bende seri numarası var

1000001246.jpg

Geri
Üst Alt