Axen Android TVye Root veya ROM yüklenebilir mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
ROM için bire bir aynı altyapıyı kullanan farklı TV'leri bulmanız lazım.
AWOX için yapan vardı, AXEN'le de aynı anakartı kullanan TV mutlaka vardır diye düşünüyorum.

Root işi ise riskli, ROM çökerse eğer chip'e yazdırma işi için cihaza ihtiyacınız olabilir.
Onun dışında hatalı bir ROM atmanız durumunda kart brick olabilir.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Android 6.0 ve alt surumlerinde kingroot ise yariyor.Fakat rom henuz denk gelmedi.tv nin asil ureticisini yani tv ye yazilimi yazan kurulusu bilirseniz custom rom mumkun olabilir ama stabil calisanini gormedim henuz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Android 6.0 ve alt surumlerinde kingroot ise yariyor.Fakat rom henuz denk gelmedi.tv nin asil ureticisini yani tv ye yazilimi yazan kurulusu bilirseniz custom rom mumkun olabilir ama stabil calisanini gormedim henuz.
Katılıyorum :ok
KadirMetin' Alıntı:
Merhaba hocalarım konu başlığında yazdığım gibi deneyen var mı hiç yapabilir miyiz?
Elinde yazılım olmadan ve nasıl atılacağını bilmeden de root işine girmeni istemem doğrusu,çünkü hatalı durumda tv açılmayabilir, tabii bende bu tv olmadığından deneyemediğimi belirteyim :ok

KadirMetin Çevrimdışı

KadirMetin

Yeni Üye
6 May 2020
22
Cevaplar için teşekkür ederim Root kendi çapımda denedim adb üstünden fakat sistem içine Supersu kurabildim gerisi olmadı yani root olmadı ROM bulamadım henüz işlemciyi bilmiyorum çünkü.

T Çevrimdışı

TeyesCC3 

Süper Üye
31 May 2018
510

Sitelerini araştırın derim oralarda bu işler ile uğraşanlar var.

Android araç teybi var bende onuda bu siteler vasıtasıyla root ve rom twrp kurulumu yaptım.

Ama dertli iş eğer yanlış uygulama yaparsanız cihaz komple çöküyor

KadirMetin Çevrimdışı

KadirMetin

Yeni Üye
6 May 2020
22

Sitelerini araştırın derim oralarda bu işler ile uğraşanlar var.

Android araç teybi var bende onuda bu siteler vasıtasıyla root ve rom twrp kurulumu yaptım.

Ama dertli iş eğer yanlış uygulama yaparsanız cihaz komple çöküyor
Valla bulamadım herhangi birşey :/

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt