Awoxun bana gönderdiği whatsaap mesajı

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Screenshot_20210109-223403.png

Screenshot_20210109-223433.png

Screenshot_20210109-22344197e82bbb5f63aa40.png

Yorum sizin.... ?

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
Baya uzaktan geliyorlar demek ki :clap Daha önce şikayet varda şu şikayeti yazmıssınız size özür olarak awox TV ürünlerinde geçerli 1000₺ hediye çeki verelim sizde şikayeti kaldırın deseler düşünebilirim.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Mühendis ve emekçi tarafını ayrı tutarak to hell with their souls
Hemde ne cehennem ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Baya uzaktan geliyorlar demek ki :clap Daha önce şikayet varda şu şikayeti yazmıssınız size özür olarak awox TV ürünlerinde geçerli 1000₺ hediye çeki verelim sizde şikayeti kaldırın deseler düşünebilirim.
Ben sadece bire bir muadili sıfır ürün ile değişim yaparsa affederim ? onu geçtik birde serviste ücretli işlem varsa yapılabilir yazmış... Neyse...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hemde ne cehennem ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben sadece bire bir muadili sıfır ürün ile değişim yaparsa affederim ? onu geçtik birde serviste ücretli işlem varsa yapılabilir yazmış... Neyse...
Bayındırın pazarı ,cuma günü.Köydeyken gidelim dedik hanımla ,gittik alış-verişi tamamladık dönerken vitrinde bir şey gördüm ,sahibi ayakkabı fırlatıp paneli kırmış sinirden ,tamirciye sordum" neden duruyor vitrinde" dedim ,bana "abi bunu vitrine koy ,vitrinlik bu tv dedi sahibi" diye cevap verdi,hatta bizim hanım yine kızdı bana "her şeye burnunu sokuyorsun" dedi :kiskis

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bayındırın pazarı ,cuma günü.Köydeyken gidelim dedik hanımla ,gittik alış-verişi tamamladık dönerken vitrinde bir şey gördüm ,sahibi ayakkabı fırlatıp paneli kırmış sinirden ,tamirciye sordum" neden duruyor vitrinde" dedim ,bana "abi bunu vitrine koy ,vitrinlik bu tv dedi sahibi" diye cevap verdi,hatta bizim hanım yine kızdı bana "her şeye burnunu sokuyorsun" dedi :kiskis
Markası neydiki acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri