Awox U5600STR Mavi renkli piksel

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Televizyonunu bu ayın 12 sinde teslim aldım ama dün dikkat ettiğimde TV'nin alt orta bölümünde 1 adet mavi piksel fark ettim siyah beyaz mavi yeşil kırmızı renklerinde deneme yaptım mavi renginde görünmüyor piksel sizce iademi etmeliyim yoksa bi çözümü varmıdır iade etsemde ürünü 1999 TL'ye Hepsiburada'dan almıştım şimdi tekrar alsam 2800 civarında sizce ne yapmalıyım bu arada satıcı JASPER
Saygılarımla

K Çevrimdışı

Kadir TAŞ

Yeni Üye
16 Kas 2019
2
42
Awox 55" smart tv de her açılışta kanal arama yapıp liste düzenlemekten bıktım. Her kapatmada kanallar gidiyor. Adem beyden cevapta gelmeyince ifade talebi oluşturdum. En iyisi hemen kurtulmak
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende 5 gün önce aldım. Pişman oldum

S Çevrimdışı

scream123 

Aktif Üye
12 Kas 2019
132
38
Şu kanalların gitmesi olayı gerçekten ilginç bu kadar basit hatayı bu cihazım yazılımcıları görmüyor mu acaba

D Çevrimdışı

djakons

Yeni Üye
2 Şub 2018
24
Gerçekten uygun fiyatlı ama sorunlara hızlı çözüm bulunmalı ben daha uydu kurulumu yapmadım kablo bekliyordum geldi bu akşam yaparım kurulumu inşaallah bende bu sorun olmaz
Ayrıca A Adem Helvacı hocam üstteki mesajımda ki mavi piksel sorunuma bi çare bulursanız çok memnun olurum

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
ona bir cozum bulunacagını sanmıyorum. ya iade edeceksiniz yada onu görmezden geleceksiniz. kanal listesinde data yazan kanalları silip tekrar dener misin K Kadir TAŞ kumandadan kanalların sonuna gel radyolar gelecekk radyoları gec data adında 20 ye yakın kanal listesi cıkacak bir dene istersen ama iade edeceksende sen bilirsin tabiki

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Awox tercih edilecek bi tv değil bana göre Vestel en adisinin Full hd si Awoxun 4k sından daha iyidir. Tv bi kere alınan bişe insan gözünün zevkine hitap edecek bişe almalı bence.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ölü pixel iade hakkı verir size. Bunu yapmak isteyip istememek size kalmış. Beni rahatsız eder mi? Aslında eder. Görmek istemesem görmezmiyim? İstemesem görmem.

Yani burada tercih tamamen size kalmış.

Yine de dilerseniz öncesinde (Ben hiç denemedim) Şu pixel repair videolarından birkaç saat oynatıp deneyin isterseniz :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Şu kanalların gitmesi olayı gerçekten ilginç bu kadar basit hatayı bu cihazım yazılımcıları görmüyor mu acaba

Bu konuyu ikiye ayırıyorlar, Halledilebilir olanlar ve olmayanlar.
Halledilebilir olanlar Smart ve yeni nesil üretilenler zira yazılımları daha farklı.
Halledilemez olanlar eski üretim 43109 vs

Kişisel görüşümdür, kimsenin beyanı değildir :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Awox 55" smart tv de her açılışta kanal arama yapıp liste düzenlemekten bıktım. Her kapatmada kanallar gidiyor. Adem beyden cevapta gelmeyince ifade talebi oluşturdum. En iyisi hemen kurtulmak

Forum, Youtube, Mail, Whatsap, Twitter, Facebook olmak üzere ayda ortalama 2000 dolaylarında soru cevaplıyorum.
Sizinle yazışmışmıydık bilmiyorum ancak yazıştıysak bilgi bana ulaşmadığı için cevap vermemişimdir, Yazışmadıysak mesajınızı hiç görmemişimdir.

Yine de kendi doğru yolunuzu bulmuşsunuz.

Görüşmek üzere :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Şimdi gördüm mesajınızı, Şöyle bir baktım da, Zaten toplamda iki mesajınız var, Bunların birisini 12.05 de, diğerini de 12.12 de yazmışsınız yani 7 dakika ara ile.

İlginç olanı ise, önce 12 yi 5 geçe buraya ''Adem bey de cevap vermeyince iade ettim'' yazmışsınız, Arkasından 12. yi 12 geçe gidip bana ''Adem bey kanal listesi sorunu var ne yapabilirim'' diye mesaj atmışsınız.

Yani hem kronolojik olarak ortada sorun var, hem de kronolojik sorun yoksa dahi 7 dakikada ben cevap yazmadım diye ürün iade ettiğinizi beyan etmeniz bir garip olmuş :)

Ürünü iade ettiğiniz iyi olmuş :ok

aaaaaaaaaaaaa5848e0cef7fc510a.png

bbbbbbbbb.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt