Awox U5600STR/4K Güncel Yazılım Linkleri

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Merhabalar bu TV'ye sahip kişiler için güncel linkleri bir araya topladım arkadaşlar. İhtiyacı olan arkadaşlar tek noktadan ulaşabilirler.

Güncelleme (10.03.2024)
Servisten en son yazılımı istediğimde mail olarak tarafıma ilettiler.
Kod:
Merhabalar ,

Yazılım linki ; https://mega.nz/folder/rBJGgS5Y#yg4Qadxv9j8U6TrVl-y-0A

Rardan çıkardıktan sonra klasör içindeki dosyaları fat32 formatlı boş bir flaş belleğe atmanız gerekiyor
Anten kablosu takılıysa söküyoruz
TV fişi çekiliyken flaş belleği TV'ye takıyoruz sonra fişi takıyoruz.
Altta alıcı göz ledi yanıp sönmeye başladıysa yazılımı almaya başlamış demektir.
Led hızlandığında fişi çekip flaşı çıkarip tvyi açabiliriz. İlk kurulum ekranı geldiyse yazılımı almıştır.

İyi çalışmalar.

Orijinal Awox TV yazılımı:

Awox Orijinal TV Listesi:

Noa Vision TV Yazılımı (Bulgaristana ait Awox ile uyumlu ancak bu yazılımda ki gelen OTA güncellemesini yapmayın TV'yi bozuyor):

Supra TV Yazılımı (Rusya'ya ait bir TV'nin yazılımı Awox ile uyumlu ancak kanal listesi sürekli kendini sıfırlıyor) rar şifresi: dragon123

Supra TV Kanal Listesi:

1080p Netflix (Bu TVler herhangi bir lisansa sahip değil. Bu yamalı Netflix yazılımı ile 1080p izleyebilirsiniz. Supra yazılıma direk kurabilirsiniz. Diğer yazılımlar için yazılımları rootlayıp, root uninstaller ile eski Netflix yazılımını kaldırıp bunu kurmanız gerekli..)

Root

Root dosyasını indirin ve aynı ağda bulunan TV'nizi Ip adresini girin. Yükleme tamamlandıktan sonra CMD ekranını kapatmayın. Uygulamalar kısmına SuperSU gelecektir. SuperSU programını açın ve Su kodunu "normal" şekilde güncelleyin. İlk denemelerde hata verebilir 1,2 denemede olacaktır. Su kodu güncellendi uyarısını gördükten sonra geri tuşu ile programdan çıkın ve TV'yi kumandadan kapatın, CMD ekranını da kapatabilirsiniz. TV'nin rootlanmıştır.

---TV'deki Google Play artık kullanılmıyor. Google güvenilir olmayan cihazlara kesinlikle hesap girişini yasakladı. Uygulama indirmek için Aptoide TV programını kullanabilirsiniz.

---Youtube uygulaması içinde Smart YouTube Next uygulamasını öneririm.

Takılan arkadaşlar olursa yardımcı olurum.. Sevgilerle.

Not: Bu yazılımlar 2019dan önce üretilmiş olan U5600STR ilk sürüm ile uyumludur. Yani ekran paneli "lc550egy" olmayan cihazlara kurulum yapmayın cihazınızı bozabilirsiniz. Kurulumlar sırasında oluşabilecek hatalardan cihaz çökmelerinden sorumlu değilim. Sorumluluk size aittir.

Son düzenleme:
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Çok güzel bir paylaşım olmuş DragonRush DragonRush . Bende awox st 55 140 kullanıyorum. Bu modele göre de muadil bir yazılım var mı acaba!?

IMG_20220922_000314_561.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ellerinize sağlık.
Konuyu üste tutturdum hatta bu konu linkini diğer konu başlığının ilk mesajına ekleyelim insanlar aradıklarında bu konuyu bulsunlar. :ok

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Çok güzel bir paylaşım olmuş DragonRush DragonRush . Bende awox st 55 140 kullanıyorum. Bu modele göre de muadil bir yazılım var mı acaba!?

IMG_20220922_000314_561.jpg
Hocam anakartınıza uygun muadil 2 TV buldum. Ancak firmware bulamadım isterseniz sizde araştırın.

Nesons 50F570T2
Harper 50f470t

Harper marka daha uyumlu gözüküyor onu bulabilirseniz test edin.. Şunu unutmayın ki firmware yüklemek tehlikeli bir iştir. Deneme yanılma yapacaksınız. Tvnizin çökme ihtimali var. Bende bu TV olmadığından test edip size sunamam maalesef.

Ellerinize sağlık.
Konuyu üste tutturdum hatta bu konu linkini diğer konu başlığının ilk mesajına ekleyelim insanlar aradıklarında bu konuyu bulsunlar. :ok

Teşekkür ederim Adem Hocam.. 🙂

Merhaba içersinde easyshare server uygulamasi olan bir yazılım var mı acaba
Bildiğim kadarıyla yok hocam

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Güzel çalışma olmuş. Yazılım arayan çok kişi vardı bu tv ile ilgili. Bende de var ama uğraşmaktan biktigim için artık tv yi bile kullanmıyorum

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hocam anakartınıza uygun muadil 2 TV buldum. Ancak firmware bulamadım isterseniz sizde araştırın.

Nesons 50F570T2
Harper 50f470t

Harper marka daha uyumlu gözüküyor onu bulabilirseniz test edin.. Şunu unutmayın ki firmware yüklemek tehlikeli bir iştir. Deneme yanılma yapacaksınız. Tvnizin çökme ihtimali var. Bende bu TV olmadığından test edip size sunamam maalesef.

Teşekkür ederim Adem Hocam.. 🙂

Bildiğim kadarıyla yok hocam
Teşekkür ederim. Bir kez başımdan geçmişti. TV çökmüştü. Fakat Rusya'da bu TV muadilini duymuştum. Doğru demek ki.. Ama denemek .... ister 🙂

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Güzel çalışma olmuş. Yazılım arayan çok kişi vardı bu tv ile ilgili. Bende de var ama uğraşmaktan biktigim için artık tv yi bile kullanmıyorum

Vaktim olsa firmware yazacağım bu TV'ye ama işte vakit yok sabah 8 akşam 8 çalışınca 😔

Teşekkür ederim. Bir kez başımdan geçmişti. TV çökmüştü. Fakat Rusya'da bu TV muadilini duymuştum. Doğru demek ki.. Ama denemek .... ister 🙂

Denemeden bilemezsin 😂 işin eğlenceli kısmı da bu zaten

C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Tv ölene kadar kullanmaya devam ondan sonra çöp 😅 ama bu rus yazılımını bi ara deneyeceğim bakalım renk konusunda bi düzelme vardır belki

S Çevrimdışı

Seken

Yeni Üye
21 Nis 2020
2
36
Hocam konudaki fimware dosyaları en son ne zaman tarihle güncellenmiş android sürüm vs bilginiz varmı ? birde kanal listesinin güncel halini arıyorum varsa memnun olurum.

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Hocam konudaki fimware dosyaları en son ne zaman tarihle güncellenmiş android sürüm vs bilginiz varmı ? birde kanal listesinin güncel halini arıyorum varsa memnun olurum.

Firmwarelerin hepsi aynı altyapıya sahip hocam. Hepsi android 6. En güncel kanal listesi de Supra TV olarak paylaştığım liste..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri